Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 7 Αθήνα Αναλυτικά

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του Β' γύρου της Σούπερ Λίγκας

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του Β' γύρου της Σούπερ Λίγκας
Διαδώστε αυτό το άρθρο
Τελευταία ενημέρωση: 14.12.2012 | 18:11
Πρώτη δημοσίευση: 14.12.2012 | 18:11
Μόνο στις δύο τελευταίες αγωνιστικές της Σούπερ Λίγκας θα υπάρχει κοινή ώρα έναρξης των αγώνων, σε αντίθεση με τα περυσινά χρόνια που από την 27η αγωνιστική τα ματς ξεκινούσαν την ίδια ώρα. Στις 14 Απριλίου στο ντέρμπι "αιωνίων".
Το πρόγραμμα του Β γύρου της Σούπερ Λίγκας

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 05/01/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/01/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/01/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 07/01/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NOVA
17η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 12/01/13 Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/01/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/01/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 13/01/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 13/01/13 Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 13/01/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 13/01/13 Π.Α.Ο.Κ.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 14/01/13 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
18η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 19/01/13 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/01/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/01/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 20/01/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 20/01/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 20/01/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 20/01/13 ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 21/01/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:30 NOVA
19η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 26/01/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/01/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/01/13 Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/01/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 27/01/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/01/13 Π.Α.Ο.Κ.- SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/01/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Δευτέρα 28/01/13 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
20η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 02/02/13 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 02/02/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Σάββατο 02/02/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 03/02/13 Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 03/02/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 03/02/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 03/02/13 ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 04/02/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
21η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 09/02/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/02/13 Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/02/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 11/02/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:30 NOVA
22η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 16/02/13 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 16/02/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 16/02/13 Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 17/02/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 17/02/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 17/02/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 17/02/13 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 18/02/13 Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
23η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 23/02/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 23/02/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Σάββατο 23/02/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 25/02/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
24η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 02/03/13 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 02/03/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 02/03/13 Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 03/03/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 03/03/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 03/03/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 03/03/13 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 04/03/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:30 NOVA
25η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 09/03/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/03/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/03/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:30 NOVA
Κυριακή 10/03/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 10/03/13 ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 10/03/13 ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 10/03/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 11/03/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
26η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 16/03/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 16/03/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 16/03/13 Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 17/03/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 17/03/13 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 17/03/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ   - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 17/03/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 18/03/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:30 NOVA

27η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 30/03/13 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 30/03/13 Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 30/03/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 31/03/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 31/03/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 31/03/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 31/03/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.K ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 01/04/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
28η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 06/04/13 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/04/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/04/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 08/04/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:30 NOVA
29η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 14/04/13 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:00 NOVA
30η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 21/04/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ AREN 19:00 NOVA

Κόντρα Μαρινάκη και Παναθηναϊκού στη Σούπερ Λίγκα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ NEWSIT
Tags:

   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook