Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 6 Αθήνα Αναλυτικά

Φονέας...ξανά – Έχασε και κινδυνεύει με αποκλεισμό ο Πανιώνιος

Φονέας...ξανά – Έχασε και κινδυνεύει με αποκλεισμό ο Πανιώνιος
ΦΩΤΟ NEWSPORTS.
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Τελευταία ενημέρωση: 28.11.2012 | 16:32
Πρώτη δημοσίευση: 28.11.2012 | 16:29

Ο Φωστήρας επικράτησε με 1-0 του Πανιώνιου στον Ταύρο και απέκτησε προβάδισμα πρόκρισης στην επόμενη φάση του κυπέλλου. Δείτε το υπόλοιπο πρόγραμμα.

Οι γηπεδούχοι είχαν την πρωτοβουλία των κινήσεων στο 1ο ημίχρονο, κυνήγησαν το γκολ, έπαιξαν επιθετικά και δικαιώθηκαν για την επιλογή τους στο 34ο λεπτό, όταν ο 38χρονος Ηλίας Κάμπας έπιασε ψηλοκρεμαστή κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Πανιώνιος ανέβασε την απόδοση του και δημιούργησε ευκαιρίες αλλά δεν μπόρεσε να πετύχει το εκτός έδρας γκολ και να αυξήσει τις πιθανότητες του για πρόκριση ενόψει της ρεβάνς στις 19 Δεκεμβρίου στη Νέα Σμύρνη.

Φωστήρας
: Μπότος, Μπιλίτσης (75' Καλέργης), Πεταυράκης, Νικολόπουλος, Τσώνης, Μπούμπας (85' Ψαρρής), Τασούλης, Κούτρος, Μπουκούρης, Δωροβίνης, Κάμπας (90+2' Βαβάτσικος)

Πανιώνιος
: Περιστερίδης, Κούρντι, Ζυγογιάννης, Κουλουχέρης, Γιαννούλης, Μπούζας (62' Σάμαρης), Μενδρινός (46' Ρόκας), Κολοβός (46' Ντούνης), Σμυρλής, Καμπάνταης, Κοντοχρήστος

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012

Φωστήρας - Πανιώνιος 1-0
Λεβαδειακός - Πιερικός 18:30 (ΟΤΕ sport 1)
ΟΦΗ - Απόλλων 18:30 (ΟΤΕ sport 3)
Ολυμπιακός - Παναχαϊκή 20:30 (ΟΤΕ sport 1)

Πέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012

Τύρναβος - Κέρκυρα 14:30 (ΟΤΕ sport 1)
Πανθρακικός - Νίκη Βόλου 18:30 (ΟΤΕ sport 2)
Παναθηναϊκός - Προοδευτική 18:30 (ΟΤΕ sport 1)
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανσερραϊκός 20:30 (ΟΤΕ sport 3)

Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου 2012

Βέροια - Θρασύβουλος 18:30 (OTE sport4)
Καλλιθέα - Άρης 18:30 (OTE sport3)
Ολυμπιακός Βόλου - Ατρόμητος 20:30 (OTE sport3)
Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης 20:30 (OTE sport4)

Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου 2012

Πλατανιάς - Αναγέννηση Καρδίτσας 16:30 (OTE sport3)
Καβάλα - ΑΕΚ 18:30 (OTE sport3)
Εθνικός Γαζώρου - Skoda Ξάνθη 20:30 (OTE sport3)
Ακαδημία Πλαταμώνα - ΠΑΟΚ 20:30 (OTE sport4)

Οι επαναληπτικοί αγώνες της διοργάνωσης

Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2012

Προοδευτική - Παναθηναϊκός 14:00
Νίκη Βόλου - Πανθρακικό 18:30
Πανιώνιος - Φωστήρας 20:30
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός 20:30

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012

Θρασύβουλος-Βέροια 18:30
Κέρκυρα - Τύρναβος 18:30
Πιερικός - Λεβαδειακός 20:30
ΑΕΚ - Καβάλα 20:30

Σάββατο 22 Δεκεμβρίου 2012

Αστέρας Τρίπολης - Λάρισα 18:30
Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ 18:30
ΠΑΟΚ - Ακαδημία Πλαταμώνα 20:30
Ατρόμητος - Ολυμπιακός Βόλου 20:30

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου 2012

Αναγέννηση Καρδίτσας - Πλατανιάς 18:30
Skoda Ξάνθη - Εθνικός Γαζώρου 18:30
Άρης - Καλλιθέα 20:30
Πανσερραϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα 20:30



   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook