Τελευταία ενημέρωση: 11.09.2010 | 19:20
Πρώτη δημοσίευση: 11.09.2010 | 17:08

Τελικά αποτελέσματα: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0, Ατρόμητος - Ηρακλής 1-1

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ 0-0, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1.

90΄ΑΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ. Ο Αναστασάκος βλέπει δύο κίτρινες κάρτες σε ένα λεπτό και παίρνει τον δρόμο για τα αποδυτήρια.

89΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ. Ο Ο Λίμα θα κάνει ωραία σέντρα από τα αριστερά, με τον Σολτάνι να κοντρολάρει ωραία με το στήθος και να εκτελεί τον Μιχαηλίδη κάνοντας το 1-1 στο 89ο λεπτό.

69΄Μία αλλαγή για Αστέρα και ΠΑΟΚ.
Στη θέση του Ρομπέρτο ο Ρουμπίλ για τους γηπεδούχους. Στη θέση του Ίβιτς ο Κουτσιανικούλης για τους φιλοξενούμενους.

63΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ, 1-0. Ο Περόνε με εξαιρετικό πλασέ, μετά από πάσα του Μπρίτο, ανοίγει το σκορ στο Περιστέρι.

63΄Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ
με τον Ίβιτς να κάνει ωραία κίνηση μέσα στην περιοχή, όμως το σουτ πέρασε λίγο άουτ.

52΄ΑΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.
Ο Ουντότζι βλέπει δύο κίτρινες κάρτες μέσα σε ένα λεπτό, αρχικά για μαρκάρισμα στον Σαλπιγγίδη και στη συνέχεια για διαμαρτυρία. Με δέκα παίκτες οι γηπεδούχοι.

51΄Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.
Ο Παπάζογλου στη θέση του Φιλομενο.

48΄Ευκαιρία για τον Αστέρα.
Ο Καρέρα μόνος του απέναντι από τον Κρέσιτς έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ 0-0, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0

43΄Ευκαιρία για τον Ατρόμητο.
Ο Μπαζίνσκι έκανε το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, όμως ο Ελευθερόπουλος απομάκρυνε εντυπωσιακά.

39'
Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Αράς αφήνει τη θέση του λόγω τραυματισμού στον Ουντότζι.

24΄Ο Σαλπιγγίδης σκοράρει από θέση οφσάιντ και το γκολ ακυρώνεται.