Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 Λίγα Σύννεφα 11 Αθήνα Αναλυτικά

Οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου

Οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου
ΦΩΤΟ NEWSPORTS.
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Τελευταία ενημέρωση: 10.12.2012 | 18:05
Πρώτη δημοσίευση: 10.12.2012 | 18:05

Ο Στέφανος Μαντάκης του συνδέσμου Ημαθίας θα σφυρίξει την αναμέτρηση της Καβάλας με την ΑΕΚ για την 3η φάση του Κυπέλλου Ελλάδος. Στο Αιγινιακός-ΠΑΟΚ ο Γιάννης Τοπούζης (Θράκης).

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων της 3ης φάσης:

Τετάρτη (12/12)

Βέροια-Θρασύβουλος (18.30)
Διαιτητής: Ντίτσος Γεράσιμος (Πρέβεζας)
Α' Βοηθός: Κουρομπύλια Χρυσούλα (Καρδίτσας)
Β' Βοηθός: Καραβασίλης Βασίλειος (Καβάλας)
4ος Διαιτητής: Ρούσσος-Μπεκερτζής Νικόλαος (Πρέβεζας)
Παρατηρητής: Μπίκας Γεώργιος (Χαλκιδικής)
 
Καλλιθέα-Άρης (18.30)
Διαιτητής: Σελίμος Σπυρίδων (Λακωνίας)
Α' Βοηθός: Αλεξέας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Β' Βοηθός: Πετρόπουλος Τρύφων (Αρκαδίας)
4ος Διαιτητής: Χατζής Γεώργιος (Δυτικής Αττικής)
Παρατηρητής: Χατζής Ηλίας (Καρδίτσας)
 
Ολυμπιακός Βόλου-Ατρόμητος (20.30)
Διαιτητής: Λιαχούδης Γεώργιος (Μακεδονίας)
Α' Βοηθός: Κουλα Χασαν (Μακεδονίας)
Β' Βοηθός: Θανασακούδης Αθανάσιος (Μακεδονίας)
4ος Διαιτητής: Τεβεκέλης Νικόλαος (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδου Ιωάννα (Δυτικής Αττικής)
 
ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης (20.30)
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος Μάριος (Ηλείας)
Α' Βοηθός: Σταθόπουλος Παναγιώτης (Ηλείας)
Β' Βοηθός: Ζυγούρης Δημήτριος (Αιτ/νίας)
4ος Διαιτητής: Κουτσιαύτης Αριστομένης (Άρτας)
Παρατηρητής: Πολατιάν Λάζαρος (Πέλλας)
 
Πέμπτη (13/12)
Καβάλα-ΑΕΚ (18.30)
Διαιτητής: Μαντάκης Στέφανος (Ημαθίας)
Α' Βοηθός: Χαρίσης Κοσμάς (Γρεβενών)
Β' Βοηθός: Πατσιάς Αστέριος (Μακεδονίας)
4ος Διαιτητής: Κύζας Γεώργιος (Δράμας)
Παρατηρητής: Βέλλιος Αθανάσιος (Ξάνθης)
 
Πλατανιάς-Αναγέννηση Καρδίτσας (18.30)
Διαιτητής: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)
Α' Βοηθός: Τουμπακάρης Ιωάννης (Αθηνών)
Β' Βοηθός: Χαρίτος Νικόλαος (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Φουκάκης Γεώργιος (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης Εμμανουήλ (Λασιθίου)
 
Εθνικός Γαζώρου-Skoda Ξάνθη (20.30)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας)
Α' Βοηθός: Μερκενίδης Κυριάκος (Μακεδονίας)
Β' Βοηθός: Χαδήμογλου Αθανάσιος (Μακεδονίας)
4ος Διαιτητής: Κυριαζίδης Γεώργιος (Έβρου)
Παρατηρητής: Γκαϊτατζής Θεόδωρος (Δράμας)
 
Αιγινιακός-ΠΑΟΚ (20.30)
Διαιτητής: Τοπούζης Ιωάννης (Θράκης)
Α' Βοηθός: Σίπκας Ιωάννης (Πέλλας)
Β' Βοηθός: Δηλγεράκης Αθανάσιος (Δράμας)
4ος Διαιτητής: Κιοτζένης Ευάγγελος (Καβάλας)
Παρατηρητής: Σπυρόπουλος Ιωάννης (Φθιώτιδας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ NEWSIT


   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook