Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 8 Αθήνα Αναλυτικά

Ολυμπιακός-Καβάλα και ΑΕΚ-Ολυμπιακός Βόλου στην πρεμιέρα της Σούπερ Λίγκας - Δείτε όλο το πρόγραμμα

Ολυμπιακός-Καβάλα και ΑΕΚ-Ολυμπιακός Βόλου στην πρεμιέρα της Σούπερ Λίγκας - Δείτε όλο το πρόγραμμα
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Τελευταία ενημέρωση: 11.08.2011 | 13:26
Πρώτη δημοσίευση: 11.08.2011 | 13:26

Η κλήρωση για την... κλήρωση του Πρωταθλήματος ΟΠΑΠ της Σούπερ Λιγκ ολοκληρώθηκε με την Καβάλα να είναι η ομάδα Α και τον Ολυμπιακό Βόλου η ομάδα Β. Δείτε πώς διαμαρφώνεται το πρόγραμμα των 30 αγωνιστικών.

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΚΑΒΑΛΑ - Ο.Φ.Η.

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΡΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ
4η Αγωνιστική

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΡΗΣ

5η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΚΑΒΑΛΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΡΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.
ΚΑΒΑΛΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΑΒΑΛΑ
Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΚΑΒΑΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

12η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΒΑΛΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

13η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΚΑΒΑΛΑ - Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΒΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η.

17η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΚΑΒΑΛΑ

18η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Α.Ε.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - Ο.Φ.Η.
ΚΑΒΑΛΑ - ΑΡΗΣ

19η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

20η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Ο.Φ.Η.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΚΑΒΑΛΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΕΡΚΥΡΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

24η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΑΒΑΛΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

25η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ.

27η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΑΒΑΛΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΑΒΑΛΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

30η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΑΒΑΛΑ - Α.Ε.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook