Παρασκευή, 29 Μαρ.

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (LIVE)

ΦΩΤΟ EUROKINISSI.

Μεγάλη νίκη της ΑΕΚ επί του ΠΑΟΚ με 1-0 στην Τούμπα, στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκ.

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1: Στις καθυστερήσεις, ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Εντίνιο
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1: 81ο λεπτό, άλλη μια μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Μαντούκα
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1: 76ο λεπτό, μεγάλη ευκαιρία του ΠΑΟΚ με τον Ίβιτς
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1: 68ο λεπτό, μεγάλη ευκαιρία της ΑΕΚ με τον Τζεμπούρ
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1: 66ο λεπτό, επικίνδυνη αντεπίθεση για την ΑΕΚ, ο Λίνο κόβει τον Μαντούκα τελευταία στιγμή.
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1: 49ο λεπτό, μεγάλη ευκαιρία του ΠΑΟΚ. Ο Βιτόλο κάνει το γύρισμα και ο Μουσλίμοβιτς αστοχεί σε κενή εστία
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1: 28ο λεπτό, ο ΠΑΟΚ διαμαρτύρεται για δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Γιάχιτς, ο οποίος κάνει χέρι. Ο διαιτητής θεωρεί πως ήταν εκούσιο
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1:
16ο λεπτό, ο Καφές κάνει τη σέντρα, ο Χαλκιάς κάνει λανθασμένη έξοδο και ο Μπλάνκο σκοράρει

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-0: 8ο λεπτό, αναγκαστική αλλάγή για την ΑΕΚ. Ο Γεωργέας στραβοπάτησε και δεν μπορεί να συνεχίσει. Στη θέση του πέρασε ο Καράμπελας
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-0: 4ο λεπτό, μακρινό σούτ του Γκαρσία, η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Σάχα.

ΠΑΟΚ: (Φερνάντο Σάντος) Χαλκιάς, Αραμπατζής, Μαλεζάς, Κοντρέρας, Λίνο, Γκαρσία, Βιτόλο, Ίβιτς, Κουτσιανικούλης, Σορλέν, Μουσλίμοβιτς.
ΑΕΚ: (Ντούσαν Μπάγεβιτς) Σάχα, Καφές, Αραούχο, Μαιστόροβιτς, Λεονάρντο, Τζεμπούρ, Γιάχιτς, Μπλάνκο, Μανωλάς, Γεωργέας, Σκόκο