Τελικό αποτέλεσμα: Καβάλα - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΕΛΙΚΟ 1-0

ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΠΟΒΟΛΗ
Ο Σμόλαρεκ βλέπει την δεύτερη κίτρινη κάρτα στο 90΄.

ΑΡΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Ο διαιτητής του αγώνα αποφάσισε πως ο αγώνας δεν μπορεί να γίνει και οι δύο ομάδες έδωσαν ραντεβού για την Κυριακή στις 16:45 για να παίξουν το δεύτερο ημίχρονο με τον Παναθρακικο να προηγείται του Άρη με 0-1.

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΠΗ Γίνονται διαβουλεύσεις ακόμα και για οριστική αναβολή του αγώνα λόγω της τραγικής κατάστασης του αγωνιστικού χώρου.

ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-1

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΚΟΛ 0-1
Ο Παπούλης πλασάρει σωστά μετά άπο άστοχη έξοδο του Πέσκοβιτς και δίνει το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους στο 42ο λεπτό.

ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΛ 1-0 Από εκτέλεση φάουλ του Ονουάτσι ο Μουρ πήρε την κεφαλιά και άνοιξε το σκορ στο 22ο λεπτό.