Ειδήσεις SURVIVOR· ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2017· ΚΑΙΡΟΣ Λίγα Σύννεφα 26 Αθήνα ΚΑΙΡΟΣ

Τελικά αποτελέσματα: Ξάνθη – ΠΑΟΚ 0-3 και ΑΕΚ – Εργοτέλης 1-0.

ΑΕΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΤΕΛΙΚΟ 1-0

ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ ΤΕΛΙΚΟ 0-3

ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ ΔΟΚΑΡΙ
Ο Σορλέν με σουτ από κοντά τραντάζει το δοκάρι του Γκσπούρνινγκ στο 78΄.

ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ ΓΚΟΛ 0-3 Ο Βιεϊρίνια θα πάρει την ασίστ από τον Ίβιτς και με σουτ από ύψος του πέναλτι θα πετύχει το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.

ΑΕΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0

ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-2

ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ ΓΚΟΛ 0-2
Ο Βιεϊρίνια έκανε την σέντρα από τα δεξία και ο Ίβιτς ανενόχλητος στην καρδιά της άμυνας των γηπεδούχων πήρε την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα, στο 12ο λεπτό.

ΑΕΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΚΟΛ 1-0 Ο Τζιμπούρ με εξαιρετικό σουτ στην κίνηση στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Δασκαλάκη, στο 11ο λεπτό

ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ ΓΚΟΛ 0-1 Ο Λίνο εκτέλεσε το φάουλ και ο Βιεϊρίνια πήρε την κεφαλιά ανοίγοντας το σκορ στο 6ο λεπτό.

ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ

SKODA ΞΑΝΘΗ (Κεχαγιάς): Γκσπούρνινγκ, Παπαδημητρίου, Φλίσκας, Κωστούλας, Τζάγκι, Μπούγκα, Λέιτε, Στρμπα, Πόι, Βάλλας, Κιντάνα.

ΠΑΟΚ (Σάντος): Χαλκιάς, Γκαρσία, Βιτόλο, Σορλέν, Μουσλίμοβιτς, Κοντρέρας, Μαλεζάς, Λίνο, Βιερίνια, Ίβιτς, Σνάουτσνερ.

ΑΕΚ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΕΚ (Ντούσαν Μπάγεβιτς) : Σάχα, Αραούχο, Καράμπελας, Αλβες, Μαϊστόροβιτς, Μάκος, Καφές, Λεονάρντο, Σκόκο, Μπλάνκο, Τζιμπούρ.