Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 7 Αθήνα Αναλυτικά

Σάββατο 19 Νοεμβρίου το Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

Σάββατο 19 Νοεμβρίου το Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
ΦΩΤΟ EUROKINISSI.
Διαδώστε αυτό το άρθρο
Τελευταία ενημέρωση: 16.09.2011 | 18:16
Πρώτη δημοσίευση: 16.09.2011 | 18:16
Η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος ανακοίνωσε το πλήρες πρόγραμμα του πρώτου γύρου αν και ακόμη δεν γνωρίζει ποιές θα είναι οι ομάδες Α και Β.
Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Σούπερ Λίγκας:

4η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 24/09/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 24/09/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 16:00 NΕΤ
Κυριακή 25/09/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΑΡΗΣ   16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
 

 
5η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 01/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11 Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Σάββατο 01/10/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30 NOVA
 

 
6η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 15/10/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  - ΟΜΑΔΑ Α ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11 Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20:30 NOVA
Κυριακή 16/10/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 16:00 NΕΤ
Κυριακή 16/10/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 16/10/11 Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
 

 
7η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 22/10/11 ΑΣΤ. ΤΡΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝΩΣΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΚΕΡΚΥΡΑ   16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ   16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11 Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 20:30 NOVA
 

 
8η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 29/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Β Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11 Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 30/10/11 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
 

 
9η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 05/11/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11 ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.   15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/11/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Κυριακή 06/11/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
 

 
10η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 19/11/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 20/11/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
 

 
11η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 26/11/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11 Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α   15:00 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
 

 
12η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 03/12/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11 Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 04/12/11 Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ   15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA
 

 
13η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 10/12/11 Π.Α.Ο.Κ.  - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/12/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Σάββατο 10/12/11 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΟΜΑΔΑ Α ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
 

 
14η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 17/12/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ   17:15 NOVA
Σάββατο 17/12/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Σάββατο 17/12/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 18/12/11 ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ.   15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11 Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
 

 
15η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Τρίτη 03/01/2012 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012 Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA

Tags:

   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook