Η εξέλιξη των αγώνων της 18ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ, ΦΩΤΟ EUROKINISSI

Τελικά αποτελέσματα: Ηρακλής - ΑΕΚ 1-1, Ξάνθη - Εργοτέλης 1-0.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΕΛΙΚΟ 1-1

ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΤΕΛΙΚΟ 1-0

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΑΠΟΒΟΛΗ
Με δέκα παίκτες οι φιλοξενούμενοι αφού ο Αραούχο είδε στο 90΄ την δεύτερη κίτρινη κάρτα από τον διαιτητή.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ Ο Τζιμπούρ στέλνει την μπάλα άουτ από τα 11 βήματα και το 1-1 παραμένει.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΝΑΛΤΙ Οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν πέναλτι στο 87ο λεπτό για μαρκάρισμα τού Λέκι πάνω στον Χέρσι.

ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΚΟΛ 1-0 Οι γηπεδούχοι παίρνουν το προβάδισμα με τον Έλινγκτον στο 62΄ μετά από σέντρα του Πόι.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΓΚΟΛ 1-1 Ο Τζιμπούρ με ατομική ενέργεια πετυχαίνει το γκολ της ισοφάρισης για την "Ένωση" στο 55ο λεπτό.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΕΝΑΡΞΗ Β΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΕΝΑΡΞΗ Β΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0

ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-0

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΔΟΚΑΡΙ
Oι φιλοξενούμενοι χάνουν μεγάλη ευκαιρία για την ισοφάριση με τον Γιάχιτς να σημαδεύει το δοκάρι του Μπαντή.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΓΚΟΛ 1-0 Ο Κονέ στο 27ο λεπτό ανοίγει το σκορ με εντυπωσιακό σουτ.