ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ(LIVE)

ΦΩΤΟ EUROKINISSI.

ΤΕΛΙΚΑ: Καβάλα-Εργοτέλης(1-3), Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα(2-0), Αστέρας Τρίπολης-Πανθρακικός(3-1, Άρης-Λεβαδειακός(1-0).

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-3: 81ο λεπτό, ο Φραγκουλάκης κάνει το 3-1 για τον Εργοτέλη
ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-2: 61ο λεπτό, ο Μπούντιμιρ με ένα όμορφο γκολ δίνει προβάδισμα στον Εργοτέλη
ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-1: 33ο λεπτό, ευστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μουρ και η Καβάλα ισοφαρίζει. Το πέναλτι καταλογίστηκε έπειτα από το χέρι που έκανε ο Σασιασβίλι
ΚΑΒΑΛΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-1: 22ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι ανοιγουν το σκορ με τον Τσεσνάουσκις

ΚΑΒΑΛΑ (Άαντ Ντε Μος): Ιτάνζ, Μπυρ, Φερέιρα, Παβίσεβιτς, Οικονόμου, Θεοδωρέλλης, Ντιέ, Ορούμα, Ιωάννου, Σμόλαρεκ, Σόσιν
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Νίκος Καραγεωργίου): Δασκαλάκης, Μπούντιμιρ, Χίμπλινγκερ, Κορδονούρης, Σασιασβίλι, Μπέτο, Λεάλ, Γιαλούσης, Τσεσνάουσκις, Τζούνιορ, Ρομάνο

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-0: Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Ηλιάδης κάνει το 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0: 27ο λεπτό, ο Ιάκομπ κάνει το 1-0 για τον “γηραιό”
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0: 10ο λεπτό, δοκάρι για τα Γιάννινα με τον Ρόβα

-Οι οπαδοί του Ηρακλή ανάρτησαν πανό στο οποίο έγραφαν: “Η Τζούλια έκανε την αρχη. Για να πληρώσεις τα χρέη σου βγάλε DVD”, απευθυνόμενοι στην διοίκηση της ομάδας τους.

ΗΡΑΚΛΗΣ (Γιόζεφ Μπουμπένκο): Φερνάντεζ, Κατσαμπής, Σαρακατσάνος, Παπαζαχαρίας, Γιαννούλης, Κάρλος Σέζαρ, Ηλιάδης, Κονέ, Μάρα, Κομπαγιάσι, Ιάκομπ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Νίκος Αναστόπουλος): Ζαφειρόπουλος, Στάθης, Κανακούδης, Κώτσιος, Κούσας, Μαϊστόροβιτς, Ρόβας, Καζναφέρης, Αράς, Μπακαγιόκο, Σίσιτς

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 3-1: Στο 80ο λεπτό, ο Παπούλης μείωσε σε 3-1 για τον Πανθρακικό
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 3-0: Στο 76ο λεπτό, ο Ουντότζι κάνει το 3-0 για τους γηπεδούχους
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2-0: Στο 62ο λεπτό, ο Τσέζαρεκ κέρδισε πέναλτι και το εκτέλεσε εύστοχα, κάνοντας το 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1-0: Στον 13ο λεπτό, ο Φυτανίδης ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους

Αστ.Τρίπολης(Βαγγέλης Βλάχος):
Ντεγκρά, Φυτανίδης, Ουριμπάρι, Μπρτολινι, Λαζαριδης, Καρντοσο, Μπαστια, Ουντότζι, Ρίος, Βίλτσες, Τσέζαρεκ
Πανθρακικός(Παύλος Δερμιτζάκης): Βρονταράς, Κανωτίδης, Σακελλαρίου, Τζόκιτς, Ματεντζίδης, Παπουλής, Μουνάφο, Λόπεζ, Ρομπέρ, Καζάκης, Μπέλεκ

ΑΡΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-0: 64ο λεπτό, ο Νέτο με εκπληκτική απευθείας εκτέλεση φάουλ δίνει προβάδισμα στους γηπεδούχους
ΑΡΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 0-0: 26ο λεπτό, καλό σουτ του Μπάρκογλου, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ