Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΜΠΑΜΑ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 Συννεφιά 12 Αθήνα Αναλυτικά

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΚ - Πανιώνιος 1-0

Τελευταία ενημέρωση: 05.02.2012 | 18:55
Πρώτη δημοσίευση: 05.02.2012 | 16:19

Με το γκολ του Παντελή Καφέ η ΑΕΚ επέστρεψε στις επιτυχίες.

85' Κεφαλιά του Σιαλμά στην αγκαλιά του Σιδεράκη.

84'
Ο Πανιώνιος απείλησε. Ο Σκέμπρι από πλάγια σούταρε αλλά η μπάλα έφυγε λίγο άουτ.

80'
Ο Σιαλμάς στη θέση του Λεονάρντο.

76'
Ο Ντιμπαλά στη θέση του Όμο.

69'
Σουτ του Κοντοέ άουτ.

66'
Ο Αντούνιες στη θέση του Γουνδουλάκη.

65'
Δυνατό σουτ του Βάργκας απέκρουσε ο Σιδεράκης.

60'
Άστοχο σουτ του Μπέλεκ>

58'
Σουτ του Λεονάρντο, μπλόκαρε εύκολα ο Σιδεράκης.

56'
Ο Μενδρινός στη θέση του Σάμαρη.

55'
Σουτ του Σάμαρη που πέρασε άουτ.

50'
Ο Ρίκκα στη θέση του Λαγού.

47'
Ο Λαγός τραυματίστηκε και φαίνεται να έχει σημαντικό πρόβλημα.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

46'
Ο Καράμπελας στη θέση του Κάρλος.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

44'
Σουτ με το αριστερό του Κάρλος που κόντραρε πάνω στον Μπέλεκ.

41'
Κίτρινη στον Όμο.

30'
Κίτρινη κάρτα στον Καφέ.

27' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ. Ο Καφές με ωραίο πλασέ μετά από συνδυασμό με τον Κάρλος, άνοιξε το σκορ.

24'
Κεφαλιά του Δέλλα από την "καρδιά" της περιοχή, έφυγε άουτ.

21'
Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Σάμαρης πάσαρε στον Κούτσι αλλά ο Φινλανδός αστόχησε απελπιστικά από πολύ καλή θέση.

20'
Μακρινό σουτ του Βάργκας που έφυγε δίπλα από την εστία του Πανιωνίου.

17' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ. Ο Μανωλάς έπιασε την κεφαλιά αλλά η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι του Σιδεράκη.

16'
Μετά από φάση διαρκείας ο Καφές έπιασε το σουτ αλλά η μπάλα έφυγε μακριά από την εστία του Πανιωνίου.

Μέτριο πρώτο τέταρτο στο ματς, χωρίς ευκαιρίες με τον Πανιώνιο πάντως να δείνει ότι δεν έχει διάθεση να κλειστεί στην άμυνα.