Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 6 Αθήνα Αναλυτικά

ΤΕΛΙΚΟ: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1

Τελευταία ενημέρωση: 21.01.2012 | 19:10
Πρώτη δημοσίευση: 21.01.2012 | 16:31

Ο Σολάκης στις καθυστερήσεις χάρισε τη σπουδαία νίκη στον Αστέρα που είχε και τρία δοκάρια.

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

95'
Κίτρινη στον Πατσατζόγλου.

91' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ. Ο Σολάκης αποδεικνύεται χρυσή αλλαγή για τους γηπεδούχους αφού με σουτ έδωσε προβάδισμα στην ομάδα του.

82'
Κίτρινη κάρτα στον Μπεσέρα.

80' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ. Ο Έγκον σημάδεψε για τρίτη φορά στο σημερινό ματς το δοκάρι του Κηπουρού.

74'
Ο Ζαραδούκας έδωσε τη θέση του στον Μιχαήλ.

68'
Ο Έγκον στη θέση του Περόνε.

67'
Ο Τζάνης στη θέση του Βίλα.

57'
Ο Μπακασέτας στη θέση του Χούλι.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

46'
Ο Σολάκης στη θέση του Φορμίκα.

ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

41'
Κίτρινη κάρτα στον Πουλίδο.

36'
Κίτρινη στον Βίλα.

35' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ. Ο Μπεσέρα με σουτ νίκησε τον Χακόμπο και έφερ το ματς στα ίσα.

33'
Ο Μπακαγιόκο στη θέση του Βάντερσον.

24' ΚΙ ΑΛΛΟ ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ. Το δυνατό σουτ του Ουσέρο σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι.

22' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ. Η κεφαλιά του Ουσέρο μετά τη σέντρα του Φορμίκα σταμάτησε στο δοκάρι.

21'
Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Ουσέρο νικήθηκε στο τετ α τετ από τον Κηπουρό.

19'
Κίτρινη στον Αργυρόπουλο.

16'
Κίτρινη στον Πάντο.

3' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ. Ο Ράγιο πήρε την ασίστ από τον Χούλι και έβαλε νωρίς μπροστά στο σκρο την ομάδα του.