Ειδήσεις SURVIVOR· ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2017· ΚΑΙΡΟΣ Συννεφιά 22 Αθήνα ΚΑΙΡΟΣ

Σημαντικό "διπλό" για την προσπάθεια του να αγωνιστεί στα πλέι οφ πήρε αστην έδρα της Κέρκυρας ο Άρης.

Τέσσερα
λεπτά καθυστερήσεων

86'
Ακυρώθηκε -σωστά- γκολ της Κέρκυρας για φάουλ πάνω στον Σηφάκη

82' Αλλα΄γη για τον Άρη. Ο Παπαζαχαρίας στην θέση του Καστίγιο

82' Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Γραμμόζη. Με δέκα παίκτες η Κέρκυρα

77' ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα. Ο Γκουστάβο μετά από ατομική προσπάθεια και ισχυρό σουτ έξω απ' την περιοχή νίκησε τον Σηφάκη

76' Κάθετη του Κατστίγιο στον Κόκε, που πέρασε τον Κωνσταντόπουλο και έκανε το 2-4

71' Κίτρινη κάρτα στον Γκουστάβο της Κέρκυρας

68' Γκολ για τον Άρη. Κάθετη πάσα του Νέτο, ο Καστίγιο με πλασέ νίκησε τον Κωνσταντόπουλο

65' ΓΚΟΛ για τον Άρη. Εκτέλεση φάουλ του Νέτο, η κεφαλιά του Λαζαρίδη έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Κωνσταντόπουλου

54' ΔΟΚΑΡΙ για την Κέρκυρα. Η κεφαλιά του Καλαντζή χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι του Σηφάκη

ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ο Τόχα στην θέση τοπυ Μενδρινού και ο Σακάτα στην θέση του Περέιρα

ΗΜΙΧΡΟΝΟ στην Κέρκυρα

38' Κίτρινη κάρτα στον Γραμμόζη της Κέρκυρας

32' ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα. Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Γραμμόζη, η μπάλα στο αριστερό "γάμα" του Σηφάκη

26' ΓΚΟΛ για τον Άρη. Εκτέλεση κόρνερ του Καστίγιο, οι παίκτες της Κέρκυρας δεν μπόρεσαν να διώξουν και ο Φατί με προβολή έκανε το 1-1

25΄ Ωραιό φάουλ από τον Καστίγιο, όμως ο Κωνσταντόπουλος έπεσε στην γωνία του και έδιωξε σε κόρνερ

25' Κίτρινη κάρτα στον Παρασκευαΐδη της Κέρκυρας

7' ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα. Ο Στολτίδης έστρωσε ωραία τη μπάλα στον Μαζνόφ, ο οποίος από το σημείο του πέναλτι νίκησε τον Σηφάκη