Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΜΠΑΜΑ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 Συννεφιά 12 Αθήνα Αναλυτικά

ΤΕΛΙΚΟ: Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης 2-0

Τελευταία ενημέρωση: 15.02.2012 | 18:50
Πρώτη δημοσίευση: 15.02.2012 | 16:49

Ο Σουμπίνιο σκόραρε δύο φορές και οδήγησε τον Λεβαδειακό στη σπουδαία νίκη που τον έφερε πάνω από τον Λεβαδειακό.

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

92'
Ο Πόποβιτς στη θέση του Ναπολεόνι.

90'
Ο Μελισσάς στη θέση του Σουμπίνιο.

88'
Ο Χαριστέας έχασε άλλη μία ευκαιρία για να ξαναβάλει τον Παναιτωλικό στο ματς.

84' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ. Ο Κουτσόπουλος πάσαρε στον Σουμπίνιο και ο Βραζιλιάνος με το δεύτερο προσωπικό του γκολ έδωσε ουσιαστικά το τρίποντο στους γηπεδούχους.

77'
Ο Φερνάντες στη θέση του Μητρόπουλου.

72'
Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά.

71'
Τεράστια ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Λισγάρας μόνος του απέναντι στον Τσενάμο, δεν μπόρεσε να σημαδέψει την εστία.

70'
Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Σουμπίνιο από πλάγια θέση σούταρε αλλά ο Τσενάμο έδιωξε σε κόρνερ.

69'
Ο Κουτσόπουλος στη θέση του Βασιλείου.

67'
Ο Κόρμπος έφυγε στην πλάτη της άμυνας αλλά καθυστέρησε και ο Ανασατσιάδης τον πρόλαβε.

63'
Κίτρινη κάρτα στον Σιόντη.

58'
Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Χαριστέας από το σημείο του πέναλτι σούταρε δυνατά αλλά ο Κυριακίδες απέκρουσε, σώζοντας την ομάδα του.

53' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ. Ο Σουμπίνιο από τη σέντρα! σούταρε αλλά η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι του Τσενάμο.

52'
Κίτρινη κάρτα στον Φαβάλι.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

46'
Ο Αναστασιάδης στη θέση του Ακαλέ.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.

34'
Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Κούσας έπιασε το γυριστό σουτ αλλά ο Μουλόπουλος πάνω στη γραμμή έδιωξε τη μπάλα.

27'
Αμαρκάριστος ο Σουμπίνιο έπιασε την κεφαλιά που έφυγε άουτ.

24'
Κίτρινη κάρτα στον Χαριστέα.

22'
Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Ναπολεόνι σούταρε από καλή θέση αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.

10' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ. Ο Ναπολεόνι γύρισε τη μπάλα και από κοντά ο Σουμπίνιο άνοιξε το σκορ.

7'
Κι άλλη ευκαιρία με τον Σουμπίνιο. Ο Βραζιλιάνος με το αριστερό προσπάθησε να νικήσει τον Τσενάμο αλλά δεν τα κατάφερε.