Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 Λιακάδα 4 Αθήνα Αναλυτικά

ΤΕΛΙΚΟ: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ 1-1

Τελευταία ενημέρωση: 18.03.2012 | 19:07
Πρώτη δημοσίευση: 18.03.2012 | 16:35

Ισόπαλη 1-1 έληξε η αναμέτρηση ανάμεσα στον παναιτωλικό και τον ΠΑΟΚ, στο Αγρίνιο

ΛΗΞΗ αγώνα

90+2' Βολέ του Καμαρά (στην κίνηση) έξω απ' την περιοχή, ο Χαλκιάς έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ

90+1' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, ο Μουμίν στη θέση του Μητρόπουλου

90' Συρτό σουτ του Σαλπιγγίδη από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, ο Τσενάμο μπλόκαρε σταθερά

87' Κίτρινη κάρτα και στον Γκαρσία για διαμαρτυρία

87' Κίτρινη κάρτα στο Νινανί

85' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, 1-1. Κόρνερ του Γκαρσία από τα δεξιά, ο Τσιρίλο με κεφαλιά -στο πρώτο δοκάρι- έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Τσενάμο

78' Κίτρινη κάρτα στον Σταφυλίδη

77' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σταφυλίδης στη θέση του Λίνο

75' Σουτ του Χαριστέα από το ύψος του πέναλτι και δεξιά, ο Χαλκιάς απομάκρυνε εντυπωσιακά

74' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Παλαιολόγος αντί του Σιόντη

71' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. O Ονουάτσι αντί του Άντι

69' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. O Νιμανί αντί του Γεωργιάδη

68' Γύρισμα του Γεωργιάδη από αριστερά, ο Αθανασιάδης από το ύψος του πέναλτι έστειλε τη μπάλα ψηλά άουτ

62' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. O Παπάζογλου αντί του Αποστολόπουλου

Xωρίς αξιόλογη φάση στα πρώτα λεπτά του δεύτερου ημιχρόνου

49' Σέντρα σουτ του Σαλπιγγίδη από δεξιά, η μπάλα πέρασε δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσενάμο

Εναρξη δεύτερου ημίχρονου

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων

43' Σέντρα του Φωτάκη από δεξιά, ο Χαλκιάς προ του Αθανασιάδη απομάκρυνε

39' Κίτρινη κάρτα στον Λίνο για φάουλ στον Σιόντη

37' Καλή ευκαιρία για Παναιτωλικό. Ο Ρότσα έβγαλε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Χαριστέας έκανε την προβολή, αλλά ο Χαλκιάς έπεσε στην αριστερή του γωνία και μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια

31' Εκτέλεση φάουλ του Ρότσα από αριστερά, κεφαλιά του Ντολεζάι από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα έφυγε άουτ

28' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό, 1-0. Σέντρα του Άντι από αριστερά, κεφαλιά-πάσα του Χαριστέα στο πρώτο δοκάρι, ο Θεοδωρίδης από το ύψος της μικρής περιοχής με γυριστό σουτ άνοιξε το σκορ

25' Αδύναμο σουτ του Θεοδωρίδη από αριστερά, η μπάλα έφυγε άουτ

21' Γύρισμα του Ρότσα από αριστερά, ο Χαριστέας προσπάθησε να κάνει το σουτ και ο Χαλκιάς έδιωξε σε κόρνερ

12' Ο Σαλπιγγίδης έχασε σημαντική ευκαιρία όταν δεν μπόρεσε να κάνει το κοντρόλ.

7' Ο Χαριστέας έκανε την προβολή από το γύρισμα του Άντι αλλά δεν πρόλαβε τη μπάλα.

Σέντρα στον αγώνα

Παναιτωλικός (Λεμονής): Τσενάμο, Γκόλιας, Αναστασιάδης, Ρότσα, Θεοδωρίδης, Χαριστέας, Ντολεζάι, Μητρόπουλος, Σιόντης, Άντι, καμαρά

ΠΑΟΚ (Μπόλονι): Χαλκιάς, Αποστολόπουλος, Γκαρσία, Γεωργιάδης, Τσιρίλο, Σαλπιγγίδης, μαλεζάς, Λίνο, Φωτάκης, Λαζάρ, Αθανασιάδης