22oC Αθήνα

ΤΕΛΙΚΟ: Παναιτωλικός – Πανιώνιος 0-1

ΦΩΤΟ NEWSPORTS

Μεγάλη νίκη πήρε ο Πανιώνιος μέσα στο Αγρίνιο χάρη στο γκόλ του Κούτσι στο 11ο λεπτό. Από ένα δοκάρι οι δύο ομάδες. Πολλές ευκαιρίες έχασε ο Παναιτωλικός.

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

90′ Ο Κολοβός στη θέση του Γουνδουλάκη.

89′ Μεγάλη επέμβαση του Ελευθερόπουλου σε κοντινή κεφαλιά του Καραμαλίκη.

86′ Ο Γκόλιας στη θέση του Άντι.

85′ Κι άλλη μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μπουμάλ γύρισε τη μπάλα αλλά ο Καραμαλίκης δεν πρόλαβε για λίγο να τη στείλει στα δίχτυα.

76′ Κίτρινη κάρτα στον Πετκάκη.

71′ Απίστευτη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ρότσα και Καραμαλίκης έκρυψαν την μπάλα αλλά ο πρώτος έχασε ένα γκολ που δεν χάνεται.

69′ Κίτρινη κάρτα στον Κβιρκβέλια.

68′ Δοκάρι για τον Πανιώνιο. Ο Κουμορτζί έπιασε το δυνατό σουτ αλλά η μπάλα δεν του έκανε το χατήρι.

66′ Πετκάκης και Αναστασόπουλος στη θέση των Μιλοβάνοβιτς, Σάμαρη.

51′ Κίτρινη στον Σιόντη.

46΄ Κεφαλιά του Καραμαλίκη, η μπάλα έφυγε άουτ.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος

46′ Σιόντης και Καραμαλίκης στη θέση των Καμαρά,  Μουμίν

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

43′ Δοκάρι για τον Παναιτωλικό. Ο Θεοδωρίδης με απευθείας εκτέλεση φάουλ σημάδεψε το δοκάρι του Ελευθερόπουλου.

36′ Κίτρινη κάρτα στον Ρότσα

27′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Χαριστέας έπιασε την κεφαλιά, εμποδίστηκε από τον συμπάικτη του Καμαρά και δεν μπόρεσε να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.

11′ ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο. Ο Αναστασιάδης έκανε το λάθος και ο Κούτσι από πλάγια θέση νίκησε τον Τζενάμο.

3′ Ωραίο σουτ του Κουμουρτζί, έδιωξε με δυσκολία ο Τζενάμο.