Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΜΠΑΜΑ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 Λίγα Σύννεφα 16 Αθήνα Αναλυτικά

ΤΕΛΙΚΟ: Πανιώνιος – Παναθηναϊκός 1-2

ΦΩΤΟ ΝEWSPORTS.

Τελευταία ενημέρωση: 11.12.2011 | 18:55
Πρώτη δημοσίευση: 11.12.2011 | 16:36

Ο Παναθηναϊκός έκανε την ολική ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο και επέστρεψε στις νίκες.

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

94' Κι άλλη διακοπή λόφγω αντικειμένων που έπεσαν από την εξέδρα.

93' Στην κόντρα ο Λέτο πέρασε τον Σιδεράκη αλλά άργησε να εκτελέσει και οι αμυντικοί του Πανιωνίου έδιωξαν σε κόρνερ.

93' Διπλή ευκαιρία για τον Πανιώνιο αλλά οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού έδιωξαν.

90' Ο Καραγκούνης στη θέση του Ζέκα

87' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Ρούντολφ έφυγε μόνος κάτω από τη σέντρα αλλά το πλασέ του δεν ήταν καθόλου καλό.

81' Ο Μαυρίας στη θέση του Κλέιτον.

81' Κίτρινη στον Ρούντολφ.

77' Ο Κολοβός στη θέση του Σάμαρη.

75' Ο Σιδεράκης στη θέση του τραυματία Ελευθερόπουλου.

74' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ. Σύγχυση στην άμυνα του Πανιωνίου και ο Κατσουράνης από κοντά σκόραρε και έδωσε προβάδισμα στους πράσινους.

72' Ο Ρούντολφ στη θέση του Κουίνσι.

70' Προσωρινή διακοπή στο ματς λόγω αντικειμένων που έπεσαν στο βοηθό του Κωνσταντινέα.

66' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Σκέμπρι έπιασε το σουτ στην κίνηση αλλά ο Μαρίνοις έδιωξε πριν η μπάλα καταλήξει στην εστία του Καπίνο.

65' Ο Μιλοβάνοβιτς στη θέση του Γουνδουλάκη.

62' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ. Ο Λέτο σημείωσε το 12ο τέρμα του στη Σούπερ Λίγκα.

61' ΠΕΝΑΛΤΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ. Ο Λέτο ανατράπηκε από τον Κρβιρκβέλια μέσα στην περιοχή και ο Κωνσταντινές έδωσε την εστάτη των ποινών. Κίτρινη στον Κουμορτζί για διαμαρτυρία.

60' Δυνατό σουτ του Λέτο, κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.

39' Κίτρινη στον Σκέμπρι.

27' Καλό σουτ του Ζέκα μέσα από την περιοχή, ο Ελευθερόπουλος έδιωξε.

21' Ωραίο σουτ του Λέτο, έδιωξε ο Ελευθερόπουλος.

18' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Κουίνσι από πλάγια έκανε το αριστερό σουτ αλλά πάνω στη γραμμή έδιωξε ο Σιόβας.

9' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ. Ο Κούτσι έπιασε την κεφαλιά ο Καπίνο απέκρουσε αλλά ο Σκέμπρι από κοντά δεν δυσκολεύτηκε να ανοίξει το σκορ.