Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΚΑΙΡΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 Bροχή 12 Αθήνα Αναλυτικά

Το πρόγραμμα του Μουντιάλ

Το πρόγραμμα του Μουντιάλ
Μετά από μία λαμπρή τελετή βγήκαμ οι 8 όμιλοι του Παγκοσμίου Κυπέλλου, ΦΩΤΟ REUTERS
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Τελευταία ενημέρωση: 04.12.2009 | 21:03
Πρώτη δημοσίευση: 04.12.2009 | 21:03

Σπουδαίες αναμετρήσεις προέκυψαν από την κλήρωση του Παγκοσμίου Κυπέλλου του 2010.

Το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου

11 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Νότιος Αφρική – Μεξικό
11 Ιουνίου (Κέιπ Τάουν): Ουρουγουάη – Γαλλία
16 Ιουνίου (Πρετόρια): Νότιος Αφρική – Ουρουγουάη
17 Ιουνίου (Πολοκουάνε): Γαλλία – Μεξικό
22 Ιουνίου (Ρούστενμπουργκ): Μεξικό – Ουρουγουάη
22 Ιουνίου (Μπλουμφοντέν): Γαλλία – Νότιος Αφρική


Το πρόγραμμα του Γ’ Ομίλου

12 Ιουνίου (Ρούστενμπουργκ): Αγγλία – ΗΠΑ
13 Ιουνίου (Πολοκουάνε): Αλγερία – Σλοβενία
18 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Σλοβενία – ΗΠΑ
18 Ιουνίου (Κέιπ Τάουν): Αγγλία – Αλγερία
23 Ιουνίου (Πορτ Ελίζαμπεθ): Σλοβενία – Αγγλία
23 Ιουνίου (Πρετόρια): ΗΠΑ – Αλγερία

Το πρόγραμμα του Δ’ Ομίλου

13 Ιουνίου (Ντέρμπαν): Γερμανία – Αυστραλία
13 Ιουνίου (Πρετόρια): Σερβία – Γκάνα
18 Ιουνίου (Πορτ Ελίζαμπεθ): Γερμανία – Σερβία
19 Ιουνίου (Ρούστενμπουργκ): Γκάνα – Αυστραλία
23 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Γκάνα – Γερμανία
23 Ιουνίου (Νέλσπρουιτ): Αυστραλία – Σερβία

Το πρόγραμμα του Ε’ Ομίλου

14 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Ολλανδία – Δανία
14 Ιουνίου (Μπλουμφοντέν): Ιαπωνία – Καμερούν
19 Ιουνίου (Ντέρμπαν): Ολλανδία – Ιαπωνία
19 Ιουνίου (Πρετόρια): Καμερούν – Δανία
24 Ιουνίου (Ρούστενμπουργκ): Δανία – Ιαπωνία
24 Ιουνίου (Πρετόρια): Καμερούν – Ολλανδία

Το πρόγραμμα του Στ’ Ομίλου

14 Ιουνίου (Κέιπ Τάουν): Ιταλία – Παραγουάη
15 Ιουνίου (Ρούστενμπουργκ): Νέα Ζηλανδία – Σλοβακία
20 Ιουνίου (Μπλουμφοντέν): Σλοβακία – Παραγουάη
20 Ιουνίου (Νέλσπρουιτ): Ιταλία – Νέα Ζηλανδία
24 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Σλοβακία – Ιταλία
24 Ιουνίου (Πολοκουάνε): Παραγουάη – Νέα Ζηλανδία

Το πρόγραμμα του Ζ’ Ομίλου

15 Ιουνίου (Πορτ Ελίζαμπεθ): Ακτή Ελεφαντοστού – Πορτογαλία
15 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Βραζιλία – Βόρειος Κορέα
20 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Βραζιλία – Ακτή Ελεφαντοστού
21 Ιουνίου (Κέιπ Τάουν): Πορτογαλία – Βόρειος Κορέα
25 Ιουνίου (Ντέρμπαν): Πορτογαλία – Βραζιλία
25 Ιουνίου (Νέλσπρουιτ): Βόρειος Κορέα – Ακτή Ελεφαντοστού

Το πρόγραμμα του Η’ Ομίλου

16 Ιουνίου (Νέλσπρουιτ): Ονδούρα – Χιλή
16 Ιουνίου (Ντέρμπαν): Ισπανία – Ελβετία
21 Ιουνίου (Πορτ Ελίζαμπεθ): Χιλή – Ελβετία
21 Ιουνίου (Γιοχάνεσμπουργκ): Ισπανία – Ονδούρα
25 Ιουνίου (Πρετόρια): Χιλή – Ισπανία
25 Ιουνίου (Μπλουμφοντέν): Ελβετία – Ονδούρα


   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook