Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΜΠΑΜΑ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 12 Αθήνα Αναλυτικά

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Σούπερ Λίγκας

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Σούπερ Λίγκας
ΦΩΤΟ EUROKINISSI
Διαδώστε αυτό το άρθρο
Τελευταία ενημέρωση: 14.09.2012 | 16:15
Πρώτη δημοσίευση: 14.09.2012 | 16:15
Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του Α' Γύρου (4η - 15η αγωνιστική) του πρωταθλήματος Super League ΟΠΑΠ 2012-2013 - Κυριακή όλα τα ντέρμπι, εκτός από το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ.

4η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 22/09/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/09/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/09/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NOVA
Κυριακή 23/09/12 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 23/09/12 ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 18:15 NOVA
Κυριακή 23/09/12 Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 18:15 NOVA
Κυριακή 23/09/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30 NOVA
Δευτέρα 24/09/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:30 NOVA

 


 

5η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 29/09/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/09/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/09/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 30/09/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 30/09/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 30/09/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 18:15 NOVA
Κυριακή 30/09/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
Δευτέρα 01/10/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 20:30 NOVA

 


 

6η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 06/10/12 Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/10/12 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/10/12 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 07/10/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 07/10/12 ΑΡΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 18:15 NOVA
Κυριακή 07/10/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 18:15 NOVA
Κυριακή 07/10/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30 NOVA
Δευτέρα 08/10/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:30 NOVA

 


 

7η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 20/10/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 20/10/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 20/10/12 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18:15 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20:30 NOVA
Δευτέρα 22/10/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 20:30 NOVA

 


 

8η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 27/10/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 27/10/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 27/10/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 28/10/12 ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 28/10/12 Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 28/10/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 28/10/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 29/10/12 ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA

 


 

9η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 03/11/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/11/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/11/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 04/11/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 04/11/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/11/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/11/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 05/11/12 ΑΡΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA

 


 

10η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 10/11/12 Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 10/11/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 10/11/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/11/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/11/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/11/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/11/12 Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 12/11/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA

 


 

11η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 17/11/12 ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 17/11/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/11/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 18/11/12 Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 18/11/12 ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/11/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 18/11/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 19/11/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA

 


 

12η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 24/11/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 24/11/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η. ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 24/11/12 Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 25/11/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΒΕΡΟΙΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 25/11/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 25/11/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 25/11/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 26/11/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:30 NOVA

 


 

13η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 01/12/12 ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 01/12/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Σάββατο 01/12/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 02/12/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 02/12/12 ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 02/12/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 02/12/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 03/12/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

 


 

14η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 08/12/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 08/12/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 08/12/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 09/12/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 15:00 NOVA
Κυριακή 09/12/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 09/12/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 09/12/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 10/12/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:30 NOVA

 


 

15η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 15/12/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/12/12 Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 15/12/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 16/12/12 ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 16/12/12 Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 16/12/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 16/12/12 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 17/12/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:30 NOVA

Tags:

   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook