Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΚΑΙΡΟΣ ΑΘΗΝΑ· ΟΑΕΔ Συννεφιά 22 Αθήνα ΚΑΙΡΟΣ

To τηλεοπτικό πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Superleague - Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ

To τηλεοπτικό πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Superleague - Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Τελευταία ενημέρωση: 15.09.2010 | 20:06
Πρώτη δημοσίευση: 15.09.2010 | 20:06

Η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος ανακοίνωσε το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου.

Το ντέρμπι Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός θα διεξαχθεί το Σάββατο 30 Οκτωβρίου, την Κυριακή 24 Οκτωβρίου θα γίνει το ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και το Σάββατο 27 Νοεμβρίου το ΑΕΚ - Ολυμπιακός.

Δείτε το πλήρες πρόγγραμμα:

4η αγωνιστική

Σάββατο 25/09/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    17:15 NOVA

Σάββατο 25/09/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    19:30 NET

Σάββατο 25/09/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΟΣ    ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ           ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    16:00 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΛΑΡΙΣΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ           ΑΛΚΑΖΑΡ    16:00 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ           ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    18:15 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ       ΠΗΓΑΔΙΑ    18:15 NET

Κυριακή 26/09/10 ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ - ΑΕΚ  ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    20:30 NOVA

5η αγωνιστική


Σάββατο 02/10/10 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 02/10/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ  Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    17:15 NET

Σάββατο 02/10/10 ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ         ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    19:30 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΑΕΚ- ΞΑΝΘΗ                ΟΑΚΑ    16:00 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ          ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ    16:00 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    18:15 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ      ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    18:15 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΠΑΟΚ- ΑΡΗΣ                ΤΟΥΜΠΑΣ    20:30 NOVA

6η αγωνιστική


Σάββατο 16/10/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ      ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 16/10/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ        ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Σάββατο 16/10/10 ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ         ΠΗΓΑΔΙΑ    19:30 NET

Κυριακή 17/10/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ   ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    16:00 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΚΑΒΑΛΑ           Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    16:00 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ     ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    18:15 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΛΑΡΙΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  ΑΛΚΑΖΑΡ    18:15 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΑΡΗΣ - ΑΕΚ                 ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    20:30 NOVA

7η αγωνιστική

Σάββατο 23/10/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΞΑΝΘΗ          ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    17:15 NOVA

Σάββατο 23/10/10 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ    ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    19:30 NOVA

Σάββατο 23/10/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΛΑΡΙΣΑ  ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    19:30 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΚΑΒΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ         ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    16:00 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ     ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    16:00 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ           ΤΟΥΜΠΑΣ    18:15 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ         ΟΑΚΑ    20:30 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ          Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    20:30 NET

8η αγωνιστική


Σάββατο 30/10/10 ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ           ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 30/10/10 ΛΑΡΙΣΑ - ΞΑΝΘΗ             ΑΛΚΑΖΑΡ    17:15 NOVA

Σάββατο 30/10/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ     ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    15:00 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    15:00 -

Κυριακή 31/10/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ      ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    15:00 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΟΚ           ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    17:15 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ            ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    19:30 NOVA

9η αγωνιστική

Σάββατο 06/11/10 ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ - ΚΕΡΚΥΡΑ     ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 06/11/10 ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ            ΠΗΓΑΔΙΑ    17:15 NET

Σάββατο 06/11/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ   ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    19:30 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    15:00 NET

Κυριακή 07/11/10 ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΟΚ              ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    17:15 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΑΕΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ            ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΑΡΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ              ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    19:30 NOVA

10η αγωνιστική

Σάββατο 13/11/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ      ΟΑΚΑ    17:15 NOVA

Σάββατο 13/11/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ      ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 13/11/10 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ             ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    19:30 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ     ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΞΑΝΘΗ            Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΟΛ.ΒΟΛΟΥ      ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    15:00 -

Κυριακή 14/11/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    17:15 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ                 ΤΟΥΜΠΑΣ    19:30 NOVA

11η αγωνιστική

Σάββατο 20/11/10 ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 20/11/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ     ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Σάββατο 20/11/10 ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ       ΠΗΓΑΔΙΑ    19:30 NET

Κυριακή 21/11/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ      ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    15:00 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ             ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    17:15 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ         ΑΛΚΑΖΑΡ    17:15 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΚ               ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    19:30 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ          Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    19:30 NET

12η αγωνιστική

Σάββατο 27/11/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ         ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 27/11/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ        ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    17:15 NOVA

Σάββατο 27/11/10 ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ           ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΞΑΝΘΗ         ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    15:00 -

Κυριακή 28/11/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΑΒΑΛΑ  ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    15:00 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ        ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ           ΤΟΥΜΠΑΣ    17:15 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    19:30 NOVA

13η αγωνιστική

Σάββατο 04/12/10 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ        ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 04/12/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ        ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 04/12/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ- ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΚ           ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    15:00 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ        ΠΗΓΑΔΙΑ    15:00 NET

Κυριακή 05/12/10 ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    17:15 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΟΚ              ΑΛΚΑΖΑΡ    17:15 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΚΑΒΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ        ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    19:30 NOVA

14η αγωνιστική

Σάββατο 11/12/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΡΗΣ    ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 11/12/10 ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ             ΤΟΥΜΠΑΣ    19:30 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ        ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    15:00 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ    15:00 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΑΕΚ - ΛΑΡΙΣΑ               ΟΑΚΑ    17:15 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    17:15 NET

Κυριακή 12/12/10 ΞΑΝΘΗ - ΚΑΒΑΛΑ             ΠΗΓΑΔΙΑ    17:15 NET

Κυριακή 12/12/10 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    19:30 NOVA

15η αγωνιστική

Σάββατο 18/12/10 ΚΑΒΑΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ         ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    17:15 NOVA

Σάββατο 18/12/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ   ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 18/12/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ   ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΑΡΗΣ - ΞΑΝΘΗ               ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    15:00 -

Κυριακή 19/12/10 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΟΚ             Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ              ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    17:15 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΛΑΡΙΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ        ΑΛΚΑΖΑΡ    19:30 NOVA


   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook