weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του Β’ γύρου της Σούπερ Λίγκας

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του Β’ γύρου της Σούπερ Λίγκας | Newsit.gr

Το πρόγραμμα του Β γύρου της Σούπερ Λίγκας

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 05/01/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/01/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/01/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 15:00 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/01/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Δευτέρα 07/01/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NOVA
17η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 12/01/13 Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/01/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/01/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 13/01/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
Κυριακή 13/01/13 Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 13/01/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 13/01/13 Π.Α.Ο.Κ.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 14/01/13 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
18η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 19/01/13 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/01/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/01/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 20/01/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 20/01/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 20/01/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 20/01/13 ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ. «ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 19:30 NOVA
Δευτέρα 21/01/13 ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:30 NOVA
19η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 26/01/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/01/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/01/13 Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/01/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
Κυριακή 27/01/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/01/13 Π.Α.Ο.Κ.- SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/01/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Δευτέρα 28/01/13 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
20η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 02/02/13 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 02/02/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Σάββατο 02/02/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 03/02/13 Ο.Φ.Η. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 03/02/13 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 03/02/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 03/02/13 ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. «ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 19:30 NOVA
Δευτέρα 04/02/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
21η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 09/02/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/02/13 Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/02/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 10/02/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 11/02/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:30 NOVA
22η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 16/02/13 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 16/02/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 17:15 NOVA
Σάββατο 16/02/13 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 17/02/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 17/02/13 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 17/02/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 17/02/13 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 19:30 NOVA
Δευτέρα 18/02/13 Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
23η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 23/02/13 Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 23/02/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Σάββατο 23/02/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 24/02/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Δευτέρα 25/02/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
24η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 02/03/13 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 02/03/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 02/03/13 Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 03/03/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 03/03/13 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 03/03/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 03/03/13 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 04/03/13 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΡΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:30 NOVA
25η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 09/03/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/03/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 09/03/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:30 NOVA
Κυριακή 10/03/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 10/03/13 ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 10/03/13 ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 10/03/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Δευτέρα 11/03/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA

26η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 16/03/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 16/03/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 17:15 NOVA
Σάββατο 16/03/13 Α.Ε.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 17/03/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 17/03/13 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 17/03/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ   – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 17/03/13 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 18/03/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:30 NOVA

27η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 30/03/13 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 17:15 NOVA
Σάββατο 30/03/13 Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 30/03/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 31/03/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 31/03/13 ΒΕΡΟΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 31/03/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 31/03/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.K ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Δευτέρα 01/04/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
28η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 06/04/13 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/04/13 Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/04/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 07/04/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 08/04/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:30 NOVA
29η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 14/04/13 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 14/04/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:00 NOVA
30η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 21/04/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:00 NOVA
Κυριακή 21/04/13 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ AREN 19:00 NOVA

Κόντρα Μαρινάκη και Παναθηναϊκού στη Σούπερ Λίγκα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ NEWSIT

#TAGS MM