Συμπληρώνονται οι 8 ομάδες που θα συνεχίσουν στο κύπελλο
Συμπληρώνονται οι 8 ομάδες που θα συνεχίσουν στο κύπελλο, ΦΩΤΟ EUROKINISSI

Το εισιτήριο για τους “8” της διοργάνωσης πήραν ο ΠΑΟΚ, ο Πανιώνιος και η Ξάνθη. Στην παράταση προκρίθηκε ο ΠΑΣ επί του Ατρομήτου.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ 0-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΛ 0-1 Ο Μενδρινός στο 5ο λεπτό της παράτασης δίνει το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0 ΛΗΞΗ 90΄ (ΠΑΡΑΤΑΣΗ)

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΤΕΛΙΚΟ 2-0

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΛΙΚΟ 0-1

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΚΟΛ 0-1 Ο Μπάλαμπαν σκοράρει στο τελευταίο λεπτό του αγώνα.

ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΠΟΒΟΛΗ Οι γηπεδύχοι μένουν με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Στάνκγα στο 86ο λεπτό.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΠΟΒΟΛΗ Οι φιλοξενούμενοι συνεχίζουν με δέκα παίκτες λόγω της αποβολής του Όμο στο 85ο λεπτό.

ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΚΟΛ 2-0 Ο Μπούνγκα στο 82ο λεπτό δίνει μεγάλο προβάδισμα στους γηπεδούχους για την πρόκριση.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΓΚΟΛ 0-2 Ο Παπαζόγλου στο 72ο λεπτό δίνει “αέρα” δύο τερμάτων στους φιλοξενούμενους

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-1

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0

ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0

ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1-0 Ο Μαρσελίνιο στο 25ο λεπτό βάζει μπροστά στο σκορ τους γηπεδούχους

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΓΚΟΛ 0-1 Ο Λίνο με απευθείας εκτέλεση φάουλ ανοίγει το σκορ στο 14ο λεπτό

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Γκιγιέρμο Όγιος): Κυριακίδης, Γαλανόπουλος, Κάστρο, Παπάζογλου, Ανάκογλου, Ριμόλντι, Τάντιτς, Ζαπρόπουλος, Λεοζίνιο, Γεωργιάδης, Μιχαήλ

ΠΑΟΚ (Φερνάντο Σάντος): Χαλκιάς, Αραμπατζής, Βιτόλο, Εντίνιο, Σορλέν, Κοντρέρας, Λίνο, Φωτάκης, Κουτσιανικούλης, Σαβίνι, Κριστιάνο

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταθόπουλος (Αχαΐας)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Γιώργος Δώνης): Μιχαηλίδης, Νάστος, Μπλένχιο, Μελισσάς, Καλαντζής, Αποστολόπουλος, Φαβάλι, Σαρμιέντο, Νεμπεγλέρας, Αναστασάκος, Καραλί

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Νίκος Αναστόπουλος): Σικαλιάς, Μπουχάν, Ανδράλας, Κούσας, Κώτσιος, Κανακούδης, Ντιμπαλά, Μιχαλόπουλος, Καζναφέρης, Μπακαγιόκο, Κοντογουλίδης,

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αμπάρκιολης (Μακεδονίας)

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ (Γιάννης Σερέπας): Κωστάκης, Πιπίνης, Βασιλείου, Ζώνας, Σ. Μίχος, Χ. Μίχος, Κόμπο, Κατσίκης, Ντοριβάλ, Χατζηπαντελίδης, Καραμαλίκης.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Εμίλιο Φερέρα): Ανδριόλας, Μανιάτης, Λάτκα, Όμο, Ριέρα, Μπάλαμπαν, Κουμορτζί, Κούκετς, Μπουβάλ, Κοντοές, Νικολάου.