weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου

Οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου | Newsit.gr
ΦΩΤΟ NEWSPORTS.
Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων της 3ης φάσης:

Τετάρτη (12/12)

Βέροια-Θρασύβουλος (18.30)
Διαιτητής: Ντίτσος Γεράσιμος (Πρέβεζας)
Α’ Βοηθός: Κουρομπύλια Χρυσούλα (Καρδίτσας)
Β’ Βοηθός: Καραβασίλης Βασίλειος (Καβάλας)
4ος Διαιτητής: Ρούσσος-Μπεκερτζής Νικόλαος (Πρέβεζας)
Παρατηρητής: Μπίκας Γεώργιος (Χαλκιδικής)
 
Καλλιθέα-Άρης (18.30)
Διαιτητής: Σελίμος Σπυρίδων (Λακωνίας)
Α’ Βοηθός: Αλεξέας Ηλίας (Μεσσηνίας)
Β’ Βοηθός: Πετρόπουλος Τρύφων (Αρκαδίας)
4ος Διαιτητής: Χατζής Γεώργιος (Δυτικής Αττικής)
Παρατηρητής: Χατζής Ηλίας (Καρδίτσας)
 
Ολυμπιακός Βόλου-Ατρόμητος (20.30)
Διαιτητής: Λιαχούδης Γεώργιος (Μακεδονίας)
Α’ Βοηθός: Κουλα Χασαν (Μακεδονίας)
Β’ Βοηθός: Θανασακούδης Αθανάσιος (Μακεδονίας)
4ος Διαιτητής: Τεβεκέλης Νικόλαος (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδου Ιωάννα (Δυτικής Αττικής)
 
ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης (20.30)
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος Μάριος (Ηλείας)
Α’ Βοηθός: Σταθόπουλος Παναγιώτης (Ηλείας)
Β’ Βοηθός: Ζυγούρης Δημήτριος (Αιτ/νίας)
4ος Διαιτητής: Κουτσιαύτης Αριστομένης (Άρτας)
Παρατηρητής: Πολατιάν Λάζαρος (Πέλλας)
 
Πέμπτη (13/12)
Καβάλα-ΑΕΚ (18.30)
Διαιτητής: Μαντάκης Στέφανος (Ημαθίας)
Α’ Βοηθός: Χαρίσης Κοσμάς (Γρεβενών)
Β’ Βοηθός: Πατσιάς Αστέριος (Μακεδονίας)
4ος Διαιτητής: Κύζας Γεώργιος (Δράμας)
Παρατηρητής: Βέλλιος Αθανάσιος (Ξάνθης)
 
Πλατανιάς-Αναγέννηση Καρδίτσας (18.30)
Διαιτητής: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)
Α’ Βοηθός: Τουμπακάρης Ιωάννης (Αθηνών)
Β’ Βοηθός: Χαρίτος Νικόλαος (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Φουκάκης Γεώργιος (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης Εμμανουήλ (Λασιθίου)
 
Εθνικός Γαζώρου-Skoda Ξάνθη (20.30)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας)
Α’ Βοηθός: Μερκενίδης Κυριάκος (Μακεδονίας)
Β’ Βοηθός: Χαδήμογλου Αθανάσιος (Μακεδονίας)
4ος Διαιτητής: Κυριαζίδης Γεώργιος (Έβρου)
Παρατηρητής: Γκαϊτατζής Θεόδωρος (Δράμας)
 
Αιγινιακός-ΠΑΟΚ (20.30)
Διαιτητής: Τοπούζης Ιωάννης (Θράκης)
Α’ Βοηθός: Σίπκας Ιωάννης (Πέλλας)
Β’ Βοηθός: Δηλγεράκης Αθανάσιος (Δράμας)
4ος Διαιτητής: Κιοτζένης Ευάγγελος (Καβάλας)
Παρατηρητής: Σπυρόπουλος Ιωάννης (Φθιώτιδας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ NEWSIT

#TAGS MM