weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Πρεμιέρα με… Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός!

Πρεμιέρα με… Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός! | Newsit.gr
Eurokinissi

Το πρωτάθλημα της Α1 αρχίζει στις 15 Οκτωβρίου. Τότε, ο κάτοχος του τίτλου Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τον Παναθηναϊκό στο κλειστό της Λεωφόρου Αλεξάνδρας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της σεζόν 2017/18:

1η Αγωνιστική – 15/10/2017
Νίκη Λευκάδας – Εσπερίδες Καλλιθέας
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Παναθλητικός – Ολυμπιακός Βόλου
Πρωτέας Βούλας – ΠΑΟΚ
Αθηναϊκός – Φαρός Κερατσινίου
Πανιώνιος – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

2η Αγωνιστική – 22/10/2017
Ολυμπιακός – Νίκη Λευκάδας
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Παναθλητικός
Φαρός Κερατσινίου – Πρωτέας Βούλας
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Αθηναϊκός
Εσπερίδες Καλλιθέας – Πανιώνιος

3η Αγωνιστική – 29/10/2017
Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Παναθλητικός – Φαρός Κερατσινίου
Πρωτέας Βούλας – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
Αθηναϊκός – Πανιώνιος
Εσπερίδες Καλλιθέας – Ολυμπιακός

4η Αγωνιστική – 5/11/2017
ΠΑΟΚ – Νίκη Λευκάδας
Φαρός Κερατσινίου – Παναθηναϊκός
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Παναθλητικός
Πανιώνιος – Πρωτέας Βούλας
Αθηναϊκός – Εσπερίδες Καλλιθέας
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός

5η Αγωνιστική – 19/11/2017
Νίκη Λευκάδας – Φαρός Κερατσινίου
Παναθηναϊκός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
Παναθλητικός – Πανιώνιος
Πρωτέας Βούλας – Αθηναϊκός
Εσπερίδες Καλλιθέας – Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

6η Αγωνιστική – 26/11/2017
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Νίκη Λευκάδας
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
Αθηναϊκός – Παναθλητικός
Πρωτέας Βούλας – Εσπερίδες Καλλιθέας
Φαρός Κερατσινίου – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Βόλου

7η Αγωνιστική – 3/12/2017
Νίκη Λευκάδας – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – Αθηναϊκός
Παναθλητικός – Πρωτέας Βούλας
Εσπερίδες Καλλιθέας – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
Ολυμπιακός Βόλου – Φαρός Κερατσινίου

8η Αγωνιστική – 10/12/2017
Αθηναϊκός – Νίκη Λευκάδας
Πρωτέας Βούλας – Παναθηναϊκός
Παναθλητικός – Εσπερίδες Καλλιθέας
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Ολυμπιακός Βόλου
Φαρός Κερατσινίου – ΠΑΟΚ

9η Αγωνιστική – 17/12/2017
Νίκη Λευκάδας – Πρωτέας Βούλας
Παναθηναϊκός – Παναθλητικός
Εσπερίδες Καλλιθέας – Φαρός Κερατσινίου
Ολυμπιακός – Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Πανιώνιος
ΠΑΟΚ – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

10η Αγωνιστική – 7/1/2018
Παναθλητικός – Νίκη Λευκάδας
Παναθηναϊκός – Εσπερίδες Καλλιθέας
Πρωτέας Βούλας – Ολυμπιακός
Αθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Φαρός Κερατσινίου

11η Αγωνιστική – 14/1/2018
Νίκη Λευκάδας – Παναθηναϊκός
Εσπερίδες Καλλιθέας – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
Ολυμπιακός – Παναθλητικός
Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Βούλας
ΠΑΟΚ – Αθηναϊκός
Φαρός Κερατσινίου – Πανιώνιος

12η Αγωνιστική – 21/1/2018
Εσπερίδες Καλλιθέας – Νίκη Λευκάδας
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθλητικός
ΠΑΟΚ – Πρωτέας Βούλας
Φαρός Κερατσινίου – Αθηναϊκός
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Πανιώνιος

13η Αγωνιστική – 28/1/2018
Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Παναθλητικός – ΠΑΟΚ
Πρωτέας Βούλας – Φαρός Κερατσινίου
Αθηναϊκός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
Πανιώνιος – Εσπερίδες Καλλιθέας

14η Αγωνιστική – 4/2/2018
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Λευκάδας
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Φαρός Κερατσινίου – Παναθλητικός
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Πρωτέας Βούλας
Πανιώνιος – Αθηναϊκός
Ολυμπιακός – Εσπερίδες Καλλιθέας

15η Αγωνιστική – 17/2/2018
Νίκη Λευκάδας – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – Φαρός Κερατσινίου
Παναθλητικός – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
Πρωτέας Βούλας – Πανιώνιος
Εσπερίδες Καλλιθέας – Αθηναϊκός
Ολυμπιακός – Ολυμπιακός Βόλου

16η Αγωνιστική – 25/2/2018
Φαρός Κερατσινίου – Νίκη Λευκάδας
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – Παναθλητικός
Αθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας
Ολυμπιακός Βόλου – Εσπερίδες Καλλιθέας
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

17η Αγωνιστική – 4/3/2018
Νίκη Λευκάδας – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Παναθλητικός – Αθηναϊκός
Εσπερίδες Καλλιθέας – Πρωτέας Βούλας
Ολυμπιακός – Φαρός Κερατσινίου
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ

18η Αγωνιστική – 11/3/2018
Πανιώνιος – Νίκη Λευκάδας
Αθηναϊκός – Παναθηναϊκός
Πρωτέας Βούλας – Παναθλητικός
ΠΑΟΚ – Εσπερίδες Καλλιθέας
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Ολυμπιακός
Φαρός Κερατσινίου – Ολυμπιακός Βόλου

19η Αγωνιστική – 18/3/2018
Νίκη Λευκάδας – Αθηναϊκός
Παναθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας
Εσπερίδες Καλλιθέας – Παναθλητικός
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Ολυμπιακός Βόλου – Δάφνη Αγ.Δημητρίου
ΠΑΟΚ – Φαρός Κερατσινίου

20η Αγωνιστική – 1/4/2018
Πρωτέας Βούλας – Νίκη Λευκάδας
Παναθλητικός – Παναθηναϊκός
Φαρός Κερατσινίου – Εσπερίδες Καλλιθέας
Αθηναϊκός – Ολυμπιακός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός Βόλου
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – ΠΑΟΚ

21η Αγωνιστική – 22/4/2018
Νίκη Λευκάδας – Παναθλητικός
Εσπερίδες Καλλιθέας – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – Πρωτέας Βούλας
Ολυμπιακός Βόλου – Αθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Φαρός Κερατσινίου – Δάφνη Αγ.Δημητρίου

22η Αγωνιστική – 29/4/2018
Παναθηναϊκός – Νίκη Λευκάδας
Δάφνη Αγ.Δημητρίου – Εσπερίδες Καλλιθέας
Παναθλητικός – Ολυμπιακός
Πρωτέας Βούλας – Ολυμπιακός Βόλου
Αθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Πανιώνιος – Φαρός Κερατσινίου

#TAGS MM