weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Σάββατο 19 Νοεμβρίου το Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

Σάββατο 19 Νοεμβρίου το Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
ΦΩΤΟ EUROKINISSI.

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Σούπερ Λίγκας:

4η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 24/09/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 24/09/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 16:00 NΕΤ
Κυριακή 25/09/11 ΟΜΑΔΑ Β – ΑΡΗΣ   16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
 
 
5η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 01/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11 ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11 Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Σάββατο 01/10/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 20:30 NOVA
 
 
6η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 15/10/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  – ΟΜΑΔΑ Α ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20:30 NOVA
Κυριακή 16/10/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 16:00 NΕΤ
Κυριακή 16/10/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 16/10/11 Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
 
 
7η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 22/10/11 ΑΣΤ. ΤΡΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝΩΣΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΟΜΑΔΑ Α – ΚΕΡΚΥΡΑ   16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ   16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11 Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 20:30 NOVA
 
 
8η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 29/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΜΑΔΑ Β Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11 Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 30/10/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
 
 
9η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 05/11/11 ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11 ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΟΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.   15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/11/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Κυριακή 06/11/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
 
 
10η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 19/11/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 20/11/11 ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
 
 
11η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 26/11/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α   15:00 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
 
 
12η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 03/12/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11 Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 04/12/11 Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ   15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 19:30 NOVA
 
 
13η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 10/12/11 Π.Α.Ο.Κ.  – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/12/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Σάββατο 10/12/11 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΟΜΑΔΑ Α ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
 
 
14η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 17/12/11 ΟΜΑΔΑ Β – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ   17:15 NOVA
Σάββατο 17/12/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Σάββατο 17/12/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 18/12/11 ΟΜΑΔΑ Α – Π.Α.Ο.Κ.   15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11 Ο.Φ.Η. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
 
 
15η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Τρίτη 03/01/2012 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012 Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA

#TAGS MM