ΤΕΛΙΚΑ: Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης 0-0 – Πανιώνιος-Καβάλα 1-1

Ισόπαλα τα ματς σε Νέα Σμύρνη και Περιστέρι.

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0.

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ 1-1

90′ Ο Ματούσιακ στη θέση του Μάρτινς.

89′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ. Ο Ντιέ εκτέλεσε φάουλ, η μπάλα χτύπησε στον Σβέρκος άλλαξε πορεία και κατέληξε στα δίχτυα του Μάχο.

85′ Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Άλβες στη θέση του Ουντότζι.

85′ Ο Ελευθεριάδης στη θέση του Περεϊρίνια και ο Αναστασόπουλος αντί του Κουμορτζί.

83′ Ο Ναζλίδης στη θέση του Πετκάκη.

77′ Μακρινό σουτ του Ντιέ, έδιωξε σε κόρνερ ο Μάχο.

76′ Κίτρινη κάρτα στον Μπαρτολίνι.

76′ Ο Σαρμιέντο στη θέση του Σαγκανόφσκι.

74′ Κίτρινη κάρτα στον Ουντότζι.

70′ Σημαντική ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Λαδάκης μπήκε στην περιοχή, έκανε το πλασέ αλλά ο Μιχαηλίδης απέκρουσε.

70΄ Ο Σβέρκος στη θέση του Ριέρα και ο Γιάννου στη θέση του Βουτσίσεβιτς.

69′ Κίτρινη κάρτα στον Νεμπεγλέρα του Ατρομήτου.

68′ Ο Ρούμπιλ στη θέση του Φρανκού και ο Μπρίτο αντί του Τάτου.

66′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ. Ο Μπάλαμπαν αποδεικνύεται η χρυσή αλλαγή του Τάκη Λεμονή αφού με αριστερό πλασέ μετά από ασίστ του Μήτρογλου έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του.

62′ Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Περόνε στη θέση του Αναστασάκου.

59′ Κίτρινη κάρτα στον Όμο του Πανιωνίου.

58′ Κίτρινη κάρτα στον Λαδάκης του Αστέρα Τρίπολης.

58′ Aλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Μπάλαμπαν στη θέση του Γουνδουλάκη.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΓΗΠΕΔΑ.

45′ Σημαντική ευκαιρία για την Καβάλα. Ο Περεϊρίνια έπιασε την κεφαλιά μέσα από την περιοχή αλλά ο Μάχο έδιωξε.

40′ Δυνατό σουτ του Καρντόζο, έδιωξε δύσκολα ο Μάχο.

29′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Καμαρά βγήκε απέναντι στον Ντεγκρά αλλά ο τερματοφύλακας του Αστέρα τον νίκησε στο τετ α τετ.

29′ Κίτρινη κάρτα στον Καρντόζο της Καβάλας.

23′ Ωραίο σουτ του Ουριμπάρι ανάγκασε τον Μιχαηλίδη να πεταχτεί στη γωνία του και να διώξει.

21′ Κίτρινη κάρτα στον Δάρλα του Ατρομήτου.

3′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Ντουγκλάο απομάκρυνε λανθασμένα την μπάλα, ο Μήτρογλου πλάσαρε τον Γκαλίνοβιτς αλλά ο πορτιέρο της Καβάλας αντέδρασε σωστά.