ΤΕΛΙΚΟ: Πανιώνιος – Ατρόμητος 1-0

Ο Πανιώνιος με το γκολ του Καμπάνταη πήρε μεγάλη βαθμολογική ανάσα.

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

92′ Ο Πανιώνιος έφτασε πολύ κοντά στο 2-0 αλλά ο Ταυλαρίδης έσωσε πάνω στη γραμμή το πλασέ του Γουνδουλάκη και στη συνέχεια ο Γιαννούλης απομάκρυνε το σουτ του Σάμαρη.

85′ Ο Γιαννακόπουλος έχασε τη μπάλα μέσα από τα χέρια του αλλά οι αμυντικοί του τον έσωσαν.

82′ Ο Παναγιωτούδης στη θέση του Κολοβού.

79′ Ο Ναπολεόνι αντί του Ιγκλέσιας.

78′ Ο Κοντοχρήστος στη θέση του τραυματία Κούρου.

73′ Ο Δημούτσος από καλή θέση έκανε το σουτ αλλά αστόχησε.

71′ Ο Ντούνης στη θέση του Καμπάνταη.

67′ Ο Πίτου Γκαρσία στη θέση του Μπρίτο.

63′ Ο Σουμπίνιο στη θέση του Επστάιν.

58′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ. Ο Κολοβός έκανε εξαιρετική προσπάθεια, πάσαρε στον Καμπάνταη και ο επιθετικός του Πανιωνίου νίκησε τον Ράντμαν.

54′ Η απάντηση του Πανιωνίου. Ο Αραβίδης βρέθηκε απέναντι στον Ράντμαν αλλά δεν μπόρεσε να τον νικήσει.

48′ Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Δημούτσος βρήκε στην καρδιά της περιοχής τον Μάντζιο ο οποίος έκανε το σουτ στην κίνηση αλλά αστόχησε.

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

38′ ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο. Ο Μάντζιος έκανε τη σέντρα, ο Ουντότζι πήρε την κεφαλιά αλλά είδε τη μπάλα να χτυπάει στο κάθετο δοκάρι.

34′ Η καλύτερη ευκαιρία του Πανιωνίου στο ματς. Ο Κούρντι έκανε τη σέντρα αλλά ο Καμπάνταης αφού πρώτα κοντρόλαρε τη μπάλα, την έστειλε ψηλά πάνω από την εστία.

31′ Κεφαλιά του Αραβίδη αόυτ.

30′ Περίεργη φάση. Ο Γουνδουλάκης έδωσε ύψος στη μπάλα από μεγάλη απόσταση αλλά ο Ράντμαν έδιωξε σε κόρνερ.

20′ Η πρώτη ευκαιρία του αγώνα. Ο Μάντζιος βρέθηκε μέσα στην περιοχή του αλλά το σουτ κατέληξε, εύκολα, στην αγκαλιά του Γιαννακόπουλου.

Σέντρα στον αγώνα

Πανιώνιος: Γιαννακόπουλος, Κούρντι, Αυλωνίτης, Τόσκας, Παντίδος, Σάμαρης, Κολοβός (82′ Παναγιωτούδης), Γουνδουλάκης, Καμπάνταης (71′ Ντούνης), Αραβίδης, Κούρος (78′ Κοντοχρήστος).

Ατρόμητος: Ράντμαν, Σκόνδρας, Γιαννούλης, Ταυλαρίδης, Ουντότζι, Φυτανίδης, Μπρίτο (67′ Πίτου Γκαρσία), Επστάιν (63′ Σουμπίνιο), Ιγκλέσιας (79′ Ναπολεόνι), Δημούτσος, Μάντζιος.