weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Το πρόγραμμα της Superleague μέχρι το τέλος

Το πρόγραμμα της Superleague μέχρι το τέλος | Newsit.gr
ΦΩΤΟ NEWSIT
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

23η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 19/02/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/02/11 ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔ. «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ» 19:30 NOVA
Σάββατο 19/02/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NET
Κυριακή 20/02/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 20/02/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 20/02/11 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA
Κυριακή 20/02/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΑΡΙΣΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NET
Π.Α.Ο.Κ. – Δ.Ε.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ – NOVA

Σημείωση: Ο αγώνας ΠΑΕ ΠΑΟΚ-ΠΑΕ Δ.Ε. Εργοτέλης δεν ορίστηκε λόγω των ευρωπαϊκών υποχρεώσεων της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Η αναμέτρηση θα οριστεί την πρώτη διαθέσιμη Τετάρτη.

24η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 26/02/11 ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/02/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/02/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA
Κυριακή 27/02/11 ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ AEL FC ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 27/02/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 15:00 NOVA
Κυριακή 27/02/11 Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Κ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/02/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΚΑΒΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/02/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA

25η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 05/03/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/03/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Σάββατο 05/03/11 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 06/03/11 ΚΑΒΑΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔ. «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ» 15:00 NOVA
Κυριακή 06/03/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 15:00 NΕΤ
Κυριακή 06/03/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/03/11 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 06/03/11 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA

26η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 12/03/11 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΓΗΠ. ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/03/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/03/11 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 13/03/11 Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 13/03/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 13/03/11 Α.Ε.Κ. – ΚΑΒΑΛΑ Ο.Α.Κ.Α. 17:15 NOVA
Κυριακή 13/03/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 13/03/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA

27η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 20/03/11 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 20/03/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 20/03/11 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 20/03/11 ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΣΤΑΔ. «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ» 19:00 NOVA
Κυριακή 20/03/11 ΛΑΡΙΣΑ – Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ AEL FC ARENA 19:00 NOVA
Κυριακή 20/03/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:00 NΕΤ
Κυριακή 20/03/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ Ο.Α.Κ.Α. 19:00 NOVA
Κυριακή 20/03/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NΕΤ

28η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 03/04/11 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Ο.Α.Κ.Α. 19:00 NOVA
Κυριακή 03/04/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠ. ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 03/04/11 Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 03/04/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 03/04/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:00 NΕΤ
Κυριακή 03/04/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 03/04/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 19:00 NOVA
Κυριακή 03/04/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA

29η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 10/04/11 ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΗΠ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 10/04/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 10/04/11 ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 10/04/11 ΚΑΒΑΛΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔ. «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ» 19:00 NOVA
Κυριακή 10/04/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 10/04/11 ΛΑΡΙΣΑ – Α.Ε.Κ. AEL FC ARENA 19:00 NOVA
Κυριακή 10/04/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α. 19:00 NOVA
Κυριακή 10/04/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA

30η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 17/04/11 Α.Ε.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α. 19:00 NOVA
Κυριακή 17/04/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠ. ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 17/04/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΚΑΒΑΛΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 17/04/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:00 NΕΤ
Κυριακή 17/04/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 17/04/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 19:00 NOVA
Κυριακή 17/04/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 17/04/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NΕΤ

#TAGS MM