weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

To τηλεοπτικό πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Superleague – Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ

To τηλεοπτικό πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Superleague – Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ

Το ντέρμπι Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός θα διεξαχθεί το Σάββατο 30 Οκτωβρίου, την Κυριακή 24 Οκτωβρίου θα γίνει το ΑΕΚ – Παναθηναϊκός και το Σάββατο 27 Νοεμβρίου το ΑΕΚ – Ολυμπιακός.

Δείτε το πλήρες πρόγγραμμα:

4η αγωνιστική

Σάββατο 25/09/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    17:15 NOVA

Σάββατο 25/09/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    19:30 NET

Σάββατο 25/09/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΟΣ    ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ           ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    16:00 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΛΑΡΙΣΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ           ΑΛΚΑΖΑΡ    16:00 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ           ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    18:15 NOVA

Κυριακή 26/09/10 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ       ΠΗΓΑΔΙΑ    18:15 NET

Κυριακή 26/09/10 ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ – ΑΕΚ  ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    20:30 NOVA

5η αγωνιστική

Σάββατο 02/10/10 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 02/10/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ  Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    17:15 NET

Σάββατο 02/10/10 ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ         ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    19:30 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΑΕΚ- ΞΑΝΘΗ                ΟΑΚΑ    16:00 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ          ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ    16:00 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    18:15 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ      ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    18:15 NOVA

Κυριακή 03/10/10 ΠΑΟΚ- ΑΡΗΣ                ΤΟΥΜΠΑΣ    20:30 NOVA

6η αγωνιστική

Σάββατο 16/10/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ      ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 16/10/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ        ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Σάββατο 16/10/10 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ         ΠΗΓΑΔΙΑ    19:30 NET

Κυριακή 17/10/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ   ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    16:00 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΚΑΒΑΛΑ           Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    16:00 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ     ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    18:15 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΛΑΡΙΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  ΑΛΚΑΖΑΡ    18:15 NOVA

Κυριακή 17/10/10 ΑΡΗΣ – ΑΕΚ                 ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    20:30 NOVA

7η αγωνιστική

Σάββατο 23/10/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΞΑΝΘΗ          ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    17:15 NOVA

Σάββατο 23/10/10 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ    ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    19:30 NOVA

Σάββατο 23/10/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΛΑΡΙΣΑ  ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    19:30 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΚΑΒΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ         ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    16:00 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ     ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    16:00 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ           ΤΟΥΜΠΑΣ    18:15 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ         ΟΑΚΑ    20:30 NOVA

Κυριακή 24/10/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ          Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    20:30 NET

8η αγωνιστική

Σάββατο 30/10/10 ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ           ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 30/10/10 ΛΑΡΙΣΑ – ΞΑΝΘΗ             ΑΛΚΑΖΑΡ    17:15 NOVA

Σάββατο 30/10/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ     ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    15:00 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    15:00 –

Κυριακή 31/10/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ      ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    15:00 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΟΚ           ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    17:15 NOVA

Κυριακή 31/10/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ            ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    19:30 NOVA

9η αγωνιστική

Σάββατο 06/11/10 ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑ     ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 06/11/10 ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ            ΠΗΓΑΔΙΑ    17:15 NET

Σάββατο 06/11/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ   ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    19:30 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    15:00 NET

Κυριακή 07/11/10 ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΟΚ              ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    17:15 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΑΕΚ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ            ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 07/11/10 ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ              ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    19:30 NOVA

10η αγωνιστική

Σάββατο 13/11/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ      ΟΑΚΑ    17:15 NOVA

Σάββατο 13/11/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ      ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 13/11/10 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ             ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    19:30 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ     ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΞΑΝΘΗ            Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΟΛ.ΒΟΛΟΥ      ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    15:00 –

Κυριακή 14/11/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    17:15 NOVA

Κυριακή 14/11/10 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ                 ΤΟΥΜΠΑΣ    19:30 NOVA

11η αγωνιστική

Σάββατο 20/11/10 ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 20/11/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ     ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Σάββατο 20/11/10 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ       ΠΗΓΑΔΙΑ    19:30 NET

Κυριακή 21/11/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ      ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    15:00 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ             ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    17:15 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ         ΑΛΚΑΖΑΡ    17:15 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΚΑΒΑΛΑ – ΑΕΚ               ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    19:30 NOVA

Κυριακή 21/11/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ          Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    19:30 NET

12η αγωνιστική

Σάββατο 27/11/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ         ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 27/11/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ        ΔΗΜΟΤ.ΣΕΡΡΩΝ    17:15 NOVA

Σάββατο 27/11/10 ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ           ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΞΑΝΘΗ         ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    15:00 –

Κυριακή 28/11/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΒΑΛΑ  ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    15:00 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ        ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ           ΤΟΥΜΠΑΣ    17:15 NOVA

Κυριακή 28/11/10 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    19:30 NOVA

13η αγωνιστική

Σάββατο 04/12/10 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ        ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 04/12/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ        ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 04/12/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ- ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΕΚ           ΔΗΜΟΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    15:00 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ        ΠΗΓΑΔΙΑ    15:00 NET

Κυριακή 05/12/10 ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    17:15 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΟΚ              ΑΛΚΑΖΑΡ    17:15 NOVA

Κυριακή 05/12/10 ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ        ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    19:30 NOVA

14η αγωνιστική

Σάββατο 11/12/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΡΗΣ    ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ    17:15 NOVA

Σάββατο 11/12/10 ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ             ΤΟΥΜΠΑΣ    19:30 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ        ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    15:00 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ    15:00 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΑΕΚ – ΛΑΡΙΣΑ               ΟΑΚΑ    17:15 NOVA

Κυριακή 12/12/10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ    17:15 NET

Κυριακή 12/12/10 ΞΑΝΘΗ – ΚΑΒΑΛΑ             ΠΗΓΑΔΙΑ    17:15 NET

Κυριακή 12/12/10 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    19:30 NOVA

15η αγωνιστική

Σάββατο 18/12/10 ΚΑΒΑΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ         ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    17:15 NOVA

Σάββατο 18/12/10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ   ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    17:15 NOVA

Σάββατο 18/12/10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠ.ΒΟΛΟΥ   ΟΑΚΑ    19:30 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΑΡΗΣ – ΞΑΝΘΗ               ΚΛ.ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    15:00 –

Κυριακή 19/12/10 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΟΚ             Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    15:00 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ              ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ    17:15 NOVA

Κυριακή 19/12/10 ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ        ΑΛΚΑΖΑΡ    19:30 NOVA

#TAGS MM