weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Χωρίς ντέρμπι η πρεμιέρα – Όλο το πρόγραμμα της Superleague

Χωρίς ντέρμπι η πρεμιέρα – Όλο το πρόγραμμα της Superleague | Newsit.gr

Το LIVE της κλήρωσης

Εκτός έδρας θα ξεκινήσουν τις υποχρεώσεις τους στο πρωτάθλημα Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός. Οι πρωταθλητές θα κοντραριστούν με την Βέροια, ενώ οι «πράσινοι» με τον Λεβαδειακό. Η ΑΕΚ θα υποδεχτεί τον Αστέρα Τρίπολης και ο ΠΑΟΚ τον Πανθρακικό.

Τα ντέρμπι:

5η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ

7η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

9η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

10η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

12η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΕΖΟΝ

1η αγωνιστική:

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΑΡΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

10η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ

11η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Διαβάστε όλα τα νέα από τις προετοιμασίες των ομάδων

#TAGS MM