Ειδήσεις ΣΕΙΣΜΟΣ· ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2017· ΤΖΟΚΕΡ· ΚΑΙΡΟΣ Συννεφιά 36 Αθήνα ΚΑΙΡΟΣ

Lanë foshnjën të vdesë nga uria sepse luanin në internet!

Lanë foshnjën të vdesë nga uria sepse luanin në internet!
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Στην ίδια κατηγορία

Τελευταία ενημέρωση: 05.03.2010 | 15:10
Πρώτη δημοσίευση: 05.03.2010 | 15:10

Një çift nga Korea la foshnjën tre muajshe të vdesë nga uria pasi ishin shumë të "zënë" me punë...luanin në internet

Policia e Koresë arrestoi babain e foshnjës 41 vjeçar dhe nënën 25 vjeçare për humbjen tragjike të jetës të  foshnjës.

Çifti ishte njohur nëpërmjet internetit dhe u martuan në qershor të vitit 2009 dhe sollën në jetë një vajzë.Të dy ishin pa punë dhe jetonin tek shtëpija e prindërve të 25 vjeçares.Sipas policisë çifti vazhdonte të shkonte në internet kafe,edhe kur vajza ishte shtatëzane.

Autopsi e bërë nga mjeku ligjor tregoi se shkaku i vdekjes së foshnjës ishte uria.Çifti tha në polici se keqtrajtonin fëmijën kur qante . 


   Διαδώστε αυτό το άρθρο