Ειδήσεις ΣΕΙΣΜΟΣ· ΒΑΣΕΙΣ 2017· ΤΖΟΚΕΡ· ΚΑΙΡΟΣ 27 Αθήνα ΚΑΙΡΟΣ

Një 13 vjeçar vrau babain e tij !

Një 13 vjeçar vrau babain e tij !
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Στην ίδια κατηγορία

Τελευταία ενημέρωση: 30.03.2010 | 14:12
Πρώτη δημοσίευση: 30.03.2010 | 14:12

Mori "hak" duke vrarë të atin në gjumë një 13 vjeçar në Greqi.

Tragjedia familjare ndodhi në Sitia të ishullit të Kretës.

Një 13 vjeçar u grind me babain e tij dhe midis tyre shkëmbyen fjalë të rënda.Deri në mbrëmje çdo gjë ishte qetësuar, mirpo 13 vjeçari e kishte marrë vendimin e tij.

U çua në mes të natës teksa i ati po flinte,mori armën që kishin në shtëpi dhe qëlloi të atin për vdekje.Menjëherë hodhi armën dhe u zhduk.39 vjeçari u çua në spital mirpo ishte tepër vonë.

Në orët e para të mëngjesit policia arrestoi në një rrugë rurale 13 vjeçarin.


   Διαδώστε αυτό το άρθρο