Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΚΑΙΡΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 Bροχή 6 Αθήνα Αναλυτικά

Femra në foto është vetëm ...14 vjeç!

Femra në foto është vetëm ...14 vjeç!
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Στην ίδια κατηγορία

Τελευταία ενημέρωση: 14.09.2011 | 14:46
Πρώτη δημοσίευση: 14.09.2011 | 14:46

Nga pamja e jashtme duket si zonjë e moshuar, por ...

në të vërtetë vajza që ju shikoni në foto është vetëm 14 vjeç.

Pamja e jashtme është një sëmundje shumë e rrallë e cila është e trashëguar nga nëna e saj.

Sëmundja quhet "lypodystrofia".Ajo ndikon në dhjamin që është mbi lëkurën tonë dhe kjo gjë  bën plakjen e shpejtë të lëkurës.


   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook