Πέμπτη, 18 Απρ.

ΔΕΙΤΕ τα καλύτερα στιγμιότυπα και το γκολ της Εθνικής!

Οι πρώτες δηλώσεις Σαλπιγγίδη και Κατσουράνη μετά το 1-1 στην πρεμιέρα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος!

Όσοι περίμεναν πώς και πώς την έναρξη του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ανταμείφθηκαν με τον καλύτερο τρόπο. Η πρεμιέρα ανάμεσα στην Ελλάδα και την Πολωνία τα είχε όλα… 2 γκολ, 2 αποβολές, ένα χαμένο πέναλτι, “χρυσές αλλαγές”, μοιραίους παίκτες.

To τελικό 1-1 ήταν λίγο για την Εθνική Ελλάδας που στο δεύτερο ημίχρονο άξιζε τη νίκη.

Λίγα λεπτά μετά τον πρώτο αγώνα της Εθνικής στη Βαρσοβία, παρακολουθήσαμε μέσα από την εκπομπή της ΕΤ1, “Euroland”, τα καλύτερα στιγμιότυπα του αγώνα και το γκολ του Δημήτρη Σαλπιγγίδη! Του πρώτου Έλληνα που σκόραρε σε Παγκόσμιο Κύπελλο και Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα φέτος!
ΔΕΙΤΕ τα καλύτερα στιγμιότυπα του ματς, τι δήλωσε ο ίδιος, αλλά και ο Κώστας Κατσουράνης λίγο μετά τον αγώνα…