Ειδήσεις ΣΕΙΣΜΟΣ· ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2017· ΤΖΟΚΕΡ· ΚΑΙΡΟΣ 32 Αθήνα ΚΑΙΡΟΣ

Πώς διαμορφώνεται το πρόγραμμα αύριο, λόγω της απεργίας των εργαζομένων στα ΜΜΕ

Γρηγόρης Μελάς |
Πώς διαμορφώνεται το πρόγραμμα αύριο, λόγω της απεργίας των εργαζομένων στα ΜΜΕ
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Τελευταία ενημέρωση: 29.11.2010 | 20:29
Πρώτη δημοσίευση: 29.11.2010 | 20:29

Το πρόγραμμά τους αναδιαμορφώνουν τα τηλεοπτικά κανάλια λόγω της 24ωρης απεργίας των εργαζομένων στα ΜΜΕ, από τις 06:00 της Τρίτης 30/11/2010 έως τις 06:00 της Τετάρτης 01/12/2010.

Κανένα από τα κανάλια δεν πρόκειται να προβάλλει ζωντανά εκπομπή ενώ, όπως θα δείτε, αρκετές έχουν επιλέξει να προβάλλουν «best of». Δείτε λοιπόν παρακάτω τι θα προβάλλει το κάθε κανάλι, ώστε να επιλέξετε τι θα παρακολουθήσετε. Να σημειώσουμε ότι αναφέρουμε τα κανάλια με αλφαβητική σειρά:

ALPHA
07:00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
10:00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Ε)
13:00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
15:45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
18:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε) (2 επεισόδια)
20:00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21:00 BIG BROTHER
22:00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ…
23:00 ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ‘ΞΕΡΕΣ (Ε)
24:00 SEX AND THE CITY
01:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα (Ε)
02:15 10η Εντολή (Ε)
03:15Κόκκινος Κύκλος (Ε)
04:15Telemarketing
04:30Κους κους το μεσημέρι (E)

ALTER

07:00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (Ε)
08:30 LIFESTYLE (Ε)
10:30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
12:00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ (BEST OF)
15:45 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
17:30 THAT’S LIFE (BEST OF)
18:45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)
21:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
22:00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
01:15 EUREKA Ξένη σειρά
02:15 FRIDAY NIGHT LIGHTS Ξένη σειρά
03:15 FLASH GORDON Ξένη σειρά
04:15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
~Φεύγει η ζωντανή εκπομπή ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ~
08:00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
~1ος κύκλος~
Real Life makeover show με τον Σπύρο Σούλη.
09.00Ελληνική ταινία: ΑΓΑΠΗΣΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ
Κωμωδία
~Φεύγει η ζωντανή εκπομπή 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ~
11:00 KISMET
56o επεισόδιο
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
~Φεύγει το μεσημεριανό Δελτίο ειδήσεων~
13:00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15:00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
27o και 28o επεισόδιο
~Φεύγει το Δελτίο στη νοηματική γλώσσα ~
17:00 KISMET
57o επεισόδιο
19:00 DEAL
20:00 ME ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
~2ος κύκλος~
Real Life makeover show με τον Σπύρο Σούλη.
~Φεύγει το κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων~
21:00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
81o επεισόδιο
23:00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ (E)
24:00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
~Φεύγει το νυχτερινό Δελτίο ειδήσεων~
01:00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01:10 KAΡΜΑ (Ε)
02:10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03:10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
04:10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04:45 MOBILE FUN
05:20 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ΕΤ 1

08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11:30 ΚΑΡΤΑ ΑΠΕΡΓΙΑΣ
12:00ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (E) ("Ονειρα")
12:40 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣ (E) (ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ")
13:00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ-ΠΑΘΗΜΑΤΑ (E) (Τι θα γίνει ο Δημήτρης")
14:00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ – ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ ΔΕΛΤΑ (E) 15:00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ("Τα ταξίδια του τυχερού Πέτρου")
17:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) (Σενεγάλη και Πράσινο Ακρωτήρι")
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ
19:30 ΑΡΩΜΑΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ ("ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ")
20:40 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ("Ορέστης Μακρής")
21:00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
22:00 ΠΥΡΓΟΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ (E)
23:00ΖΑΧΑΡΩΦ, Ο ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
00:00CRIME AND INVESTIGATION NETWORK (E)
("The Cold Case Files¨ Nacole’s Killer")
01:00ΤΣΕ ΓΚΕΒΑΡΑ: ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΥΘΟΣ (E)
02:00ΤΑ ΠΑΡΑΔΟΞΑ ΤΗΣ ΚΑΝΝΑΒΗΣ (E)
03:00ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
04:00ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ (E)
05:10ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
06:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

MEGA

06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ» (2) (Ε)
07:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (2) (Ε)
10:00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ με τον Γιώργο Λιάγκα και τη Φαίη Σκορδά (Ε)
13:15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ « Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ» (2) (Ε)
14:00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (1) (E)
15:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ « SINGLES 2 ½» (2) (E)
16:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ « ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ» (2) (Ε)
17:00 MASTER CHEF (1) (E)
18:00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ» (1)
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ « ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ» (2)
20:00 ΜΑSTER CHEF (1) (E)
21:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ» (2)
21:50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΚΩΔΙΚΑΣ DA VINCI»
(ΤΗΕ DA VINCI CODE) (3)
24:50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «BIG BANG» (2) (E)
01:50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (2) (Ε)
02:45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ» (2) (Ε)
03:45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04:30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ» (2) (Ε)

ΝΕΤ
06:00 HEALTH IN EUROPE (E)
«Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ»
07:00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (ARTΕ) (E)
ΟΙ ΕΝΝΙΑ ΖΩΕΣ ΤΟΥ ΝΟΡΟΝΤΟΜ ΣΙΧΑΝΟΥΚ
08:00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (ARTΕ)
«ΤΑ ΖΩΑ ΕΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ»(ANIMALS HAVE A HISTORY: RABBIT) «Το Κουνέλι»
09:00 SAVED BY THE SUN
10:00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
«Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ» (LONELY PLANET: SIX DEGREES) «Τόκιο»
11:00 -12:00 ΩΡΙΑΙΑ ΚΑΡΤΑ ΑΠΕΡΓΙΑΣ
12:00 DISNEY FESTIVAL
DOUG (Ε)
13:00 DISNEY FESTIVAL
HOUSE OF MOUSE (Ε) (Ο Μίκυ και η παρέα του)
14:00 DISNEY FESTIVAL
HERCULES "Ηρακλής"
14:30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
«ΔΙΔΥΜΗ ΜΑΓΕΙΑ 2» Οικογενειακή ταινία, αμερικανικής παραγωγής 2007
16:00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
Μίκης Θεοδωράκης (Α’ μέρος)
20:45 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ
21:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
«Η ΖΑΒΟΛΙΑΡΑ» Κομεντί παραγωγής 1959
22:30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
«ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΝΤΡΕΝΤ» Περιπέτεια επιστημονικής φαντασίας, αμερικανικής παραγωγής 1995.
24:00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
«ΠΡΩΤΟΓΟΝΟΣ» (PRIMEVAL) Θρίλερ παραγωγής ΗΠΑ, 2007
01:30 HEALTH IN EUROPE
«Γη χωρίς παιδιά» (LAND WITHOUT CHILDREN)
02:30 ΟΙ ΕΝΝΙΑ ΖΩΕΣ ΤΟΥ ΝΟΡΟΝΤΟΜ ΣΙΧΑΝΟΥΚ (Ε)
03:30 ANIMALS HAVE A HISTORY – Rabbit (Ε)
04:30 SAVED BY THE SUN (Ε)
05:30 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

ΣΚΑΪ
05:30 Όσα Γνώριζαν Οι Αρχαίοι Ιάπωνες
06:30 Μυστήριο Στην Κοιλάδα Των Βασιλέων
07:45 Τα Μυστικά Της Μόνα Λίζα
09:00 Το Τούνελ Του Βοσπόρου
10:00 Ταξιδιωτικοί Προορισμοί
11:00 Φαγητά Που Πρέπει Να Δοκιμάσεις
12:00 That’s Entertainment
13:00 Νταντά Πρώτων Βοηθειών
14.00 TEN YEARS YOUNGER
14.30 ΑΣΤΡΑΦΤΕΡΑ ΣΠΙΤΙΑ
15.00 CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
16.00 AMERICA’S NEXT TOP MODEL
17:00 Split Ends
17:45 Τα Πιο Αστεία Βίντεο Του Κόσμου
18:15 Fifth Gear
19:15 Το Κάστρο Του Τακέσι
19:45 Μύθος Ή Πραγματικότητα
21:00 CSI Λας Βέγκας: Στον Τόπο Του Εγκλήματος
22:00 Perfect Ten: CSI Miami: Στον Τόπο Του Εγκλήματος
23.00 ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
00.15 Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΩΝ ΤΑΛΙΜΠΑΝ
01.15 CSI MIAMI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
02.00 THE X-TESTERS
03.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
04.00 SEA RESCUE
04.30 THE OPRAH WINFREY SHOW

STAR
07:10 ΜΠΟΜΠ, Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ - BEST OF
10:15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11:15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12:30 ΕΠΤΑ (Ε)
13:30 ΕΙΚΟΣΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΙ ΕΓΩ
Κωμωδία ελληνικής παραγωγής 1973
15:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ No 2 (POLICE ACADEMY 2)
Κωμωδία αμερικανικής παραγωγής 1985
17:15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
17:45 ΦΩΤΗΣ – ΜΑΡΙΑ LIVE - BEST OF
19:20 Ο ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ
(DENNIS THE MENACE STRIKES AGAIN)
21:00 Ξένη ταινία
ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΟ ΝΟΤΙΝΓΚ ΧΙΛ
23:30 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (ΤΗΕ CLOSER) - 3ος ΚΥΚΛΟΣ
00:30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ (COLD CASE) - 5ος Κύκλος
01:30 MEDIUM - 4ος ΚΥΚΛΟΣ
02:30ΑΓΓΕΛΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ (ANGELS IN THE OUTFIELD)
04:30NIP/TUCK - 1ος ΚΥΚΛΟΣ

Γρηγόρης Μελάς
Γρηγόρης Μελάς


   Διαδώστε αυτό το άρθρο