22oC Αθήνα

ΑΕΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (LIVE)

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΚ – Πανιώνιος (1-1) για την 28η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ.

ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(1-1): 93ο λεπτό, ο Νάτσο Σκόκο με εκπληκτική εκτέλεση φάουλ ισοφαρίζει σε 1-1 για την ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-1): 87ο λεπτό, αποβολή του Ριέρα. Με 10 ο Πανιώνιος στα τελευταία λεπτά
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-1): 83ο λεπτό, ευκαιρία της ΑΕΚ με τον Σκόκο, ο Μπέλιτς έδιωξε σε κόρνερ
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-1): 60ο λεπτό, ευκαιρία για τον Πανιώνιο με το σουτ του Τσότσαλιτς
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-1): 48ο λεπτό, μεγάλη ευκαιρία του Πανιωνίου με τον Γουνδουλάκη, μπροστά σε κενή εστία. Η μπάλα από το σούτ του κόντραρε σε κάποιο σώμα
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-1): 46ο λεπτό, ευκαιρία της ΑΕΚ με τον Γιάχιτς. Ο Μπέλιτς απεκρουσε πεσμένος, με το σώμα
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-1): Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, αμφισβητούμενη φάση. Διαμαρτυρίες της ΑΕΚ, για πέναλτι που δεν έδωσε ο Κύρκος σε φάση που φαίνεται να ανατρέπεται ο Καφές από τον Μπέλιτς
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-1): Στο 40ο λεπτό, ο Γουνδουλάκης σκοράρει για τους φιλοξενούμενους και κάνει το 0-1
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-0): Στο 17ο λεπτό, δοκάρι για την ΑΕΚ με τον Τζεμπούρ
ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(0-0): Στο 15ο λεπτό, δοκάρι για τον Πανιώνιο με τον Ριέρα

Οι συνθέσεις των ομάδων:

ΑΕΚ (Μπάγεβιτς): Αραμπατζής, Γιάχιτς, Καράμπελας, Μαϊστόροβιτς, Μανωλάς, Γκέντσογλου, Καφές, Λεονάρντο, Σκόκο, Τζεμπούρ, Μπλάνκο-στον πάγκο: Λούκατς, Άλβες, Μάκος, Λαγός, Χέρσι, Γκερέιρο, Νέμεθ.

Πανιώνιος (Παράσχος): Μπέλιτς, Γιόνσον, Σιόβας, Λάτκα, Μανιάτης, Όμο, Τσότσαλιτς, Γουνδουλάκης, Κούκετς, Κουμόρτζι, Ριέρα