Ειδήσεις ΤΖΟΚΕΡ· ΣΕΙΣΜΟΣ· ΟΑΕΔ· ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 2017 6 Αθήνα Αναλυτικά

Το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου της Superleague

Το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου της Superleague
ΦΩΤΟ NEWSIT
Διαδώστε αυτό το άρθρο

 

Επιλογή κατηγορίας

Τελευταία ενημέρωση: 12.12.2011 | 17:47
Πρώτη δημοσίευση: 12.12.2011 | 17:47

Την Κυριακή 11 Μαρτίου θα διεξαχθεί το ντέρμπι των “αιωνίων” στο Ολυμπιακό Στάδιο. Δείτε όλο το πρόγραμμα.

Το πρώτο μεγάλο ντέρμπι του δεύτερου γύρου με την ΑΕΚ να υποδέχεται τον ΠΑΟΚ στις 29 Ιανουαρίου, ενώ στις 5 Φεβρουαρίου ο “δικέφαλος του βορρά” θα φιλοξενήσει τον Ολυμπιακό στην Τούμπα. Στις 12 Φεβρουαρίου οι "ερυθρόλευκοι" υποδέχονται την ΑΕΚ, ενώ στις 19 του ίδιου μήνα θα διεξαχθεί το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης.
 
Μία εβδομάδα αργότερα ο Παναθηναϊκός θα υποδεχθεί τον ΠΑΟΚ, ενώ για τις 4 Μαρτίου είναι προγραμματισμένο αθηναϊκό ντέρμπι ΑΕΚ-Παναθηναϊκός.
 
Αναλυτικά, όλο το πρόγραμμα του δευτέρου γύρου :

16η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 07/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 07/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 07/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 08/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
Κυριακή 08/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

17η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 14/01/12 Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 14/01/12 Ο.Φ.Η. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 14/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 15/01/12 Π.Α.Ο.Κ.- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:30 NOVA

18η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 21/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 21/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - Α.Ε.Κ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 21/01/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 22/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Κυριακή 22/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

19η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 28/01/12 Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 28/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 28/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 29/01/12 Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

20η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 04/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - Ο.Φ.Η. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 04/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 04/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 05/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 05/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 05/02/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 05/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 05/02/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA

21η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 11/02/12 ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 11/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 11/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 12/02/12 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA

22η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 18/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 18/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Σάββατο 18/02/12 Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 19/02/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA

23η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 25/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 25/02/12 ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
Σάββατο 25/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 26/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 26/02/12 Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

24η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 03/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/03/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/03/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/03/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

25η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 10/03/12 ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

26η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 17/03/12 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/03/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/03/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA

27η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 25/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NΕΤ

28η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 01/04/12 ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:00 NOVA

29η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 08/04/12 Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε.- ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:00 NOVA

30η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 22/04/12 ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΟΦΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NET
 



   Διαδώστε αυτό το άρθρο
close button

Κάντε Like: Newsit.gr στο Facebook