Ανώμαλη “προσγείωση” για την Μπάγερν Μονάχου! Συνετρίβη από τη Χόφενχαϊμ (video)

Κι όμως χάνει! Η Μπάγερν Μονάχου γνώρισε την πρώτη ήττα της μετά από ένα απίστευτο σερί νικών σε Γερμανία και Ευρώπη, με τη Χόφενχαϊμ να την “προσγειώνει” στην πραγματικότητα με το “εκκωφαντικό” 4-1 στην Bundesliga.

Χωρίς πολλές αλλαγές, αλλά με τον Λεβαντόφσκι στον πάγκο, η Μπάγερν Μονάχου φάνηκε να έχει μείνει στις… δάφνες από την κατάκτηση και του ευρωπαϊκού Σούπερ Καπ, όντας αγνώριστη στο πρώτο ημίχρονο με τη Χόφενχαϊμ.

Οι γηπεδούχοι βρέθηκαν έτσι να προηγούνται με 2-0 στο 24′ και παρότι ο Κίμιχ ισοφάρισε πριν το ημίχρονο, η εικόνα του αγώνα δεν άλλαξε. Ο Κράμαριτς μάλιστα με δύο δικά του γκολ, μετέτρεψε τον αγώνα σε… συντριβή για τους “Βαυαρούς”, γράφοντας το 4-1 από τη βούλα του πέναλτι στο 90′.