weather-icon °C AΘΗΝΑ

Αθλητικές μεταδόσεις με Superleague και Λίβερπουλ – Τσέλσι (14/04)

Αθλητικές μεταδόσεις με Superleague και Λίβερπουλ – Τσέλσι (14/04)
@Super_League_GR

Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Superbike

12:00 Eurosport 1 Παρίσι – Ρουμπέ Ποδηλασία

13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Supersport

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαγιαδολίδ – Χετάφε Primera Division

13:15 Novasports 2HD Αϊντχόφεν – Ντε Γκράαφσαπ Eredivisie

13:30 Novasports 1HD Τορίνο – Κάλιαρι Serie A

14:00 Novasports 3HD Γουίγκαν – Νόριτς Championship

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζανκτ Πάουλι – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Χέρτα Bundesliga

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Superbike

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division

15:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα Football League

16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου Μόντσα

16:00 Novasports 4HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Σίριους Allsvenskan

16:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Τζένοα Serie A

16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Πάρμα Serie A

16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Μπολόνια Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Τουρκία – Ελλάδα Προκριματικά Euro 2020

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ Primera Division

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Μπούργος ACB Liga Endesa

18:00 Novasports 5HD Ζάλτσμπουργκ – Στουρμ Γκρατς Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τσέλσι Premier League

18:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας

19:00 Eurosport 1 Nordic Swim Tour Στοκχόλμη

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ούνικς Καζάν – Ζενίτ VTB United League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

19:00 Novasports 24 HD Κιέβο Βερόνα – Νάπολι Serie A

19:00 ΕΡΤ Play1 Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 4HD Λεβαδειακός – Πανιώνιος Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 3HD ΠΑΣ Γιάννενα – Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Ξάνθη Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή

19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ Super League Σουρωτή

19:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ατρόμητος Super League Σουρωτή

19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΑΕΚ Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Τζιρόνα – Βιγιαρεάλ Primera Division

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ερυθρός Αστέρας – Μπουντούτσνοστ Αδριατική Λίγκα

20:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας

21:30 Novasports 3HD Φροζινόνε – Ίντερ Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Λεβάντε Primera Division

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ Liga NOS

22:00 Novasports 4HD Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

#TAGS MM