weather-icon °C AΘΗΝΑ

Με Άρης – ΑΕΚ και Ρεάλ – Μπαρτσελόνα οι αθλητικές μεταδόσεις [2/3]

Με Άρης – ΑΕΚ και Ρεάλ – Μπαρτσελόνα οι αθλητικές μεταδόσεις [2/3]

Οι αθλητικές μεταδόσεις

EUROSPORT 2
UAE Tour
Ποδηλασία 13:00

COSMOTE SPORT 8
Πάντερμπορν-Σαν Πάουλι
Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00

COSMOTE SPORT 2
Εσπανιόλ-Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 1
Τότεναμ-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

ΕΡΤ3
Πλατανιάς – Απόλλων Πόντου
Football League​ 15:00

ΕΡΤ PLAY 2
ΠΑΟΚ – Χολαργός
Α1 Μπάσκετ Ανδρών 15:45

ΕΡΤ PLAY 2
Περιστέρι – Κύμη
Α1 Μπάσκετ Ανδρών 15:45

ΕΡΤ PLAY 1
Κολοσσός – Ήφαιστος
Α1 Μπάσκετ Ανδρών 15:15

NOVASPORTS 1
Έμπολι – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 2
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 3
Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 7
Νυρεμβέργη-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 8
Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 9
Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 6
Τελικός ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships
Τένις 17:00

COSMOTE SPORT 4
ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας
Α1 Μπάσκετ Ανδρών 17:00

COSMOTE SPORT 1
Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00

ΕΡΤ2
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ
Volley League​ 17:00

NOVASPORTS 2
Χαλ – Μπέρμιγχαμ
Championship Αγγλίας 17:00

COSMOTE SPORT 5
Βιγιαρεάλ-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

ΕΡΤ2
Πανιώνιος – Λαύριο
Α1 Μπάσκετ Ανδρών 18:00

NOVASPORTS 3
Καέν – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

NOVASPORTS 5
Σάλτσμπουργκ – Βολφσμπέργκερ
Αυστριακό Πρωτάθλημα 18:00

COSMOTE SPORT 9
Μπαρτσελόνα-Ράιν Νέκαρ
Χάντμπολ 18:30

ΕΡΤ1
Αρης – ΑΕΚ
Super League​ 19:00

EUROSPORT
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας
Ποδηλασία 19:00

NOVASPORTS 2
Μίλαν – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 1
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Super League ​19:30

NOVASPORTS 4
Άγιαξ – Τσβόλε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 7
Ουέσκα-Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 1
Γουέστ Χαμ-Νιούκαστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

EUROSPORT 2
(κλειστό)
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου 19:45

NOVASPORTS 3
Ανζέ – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:00

NOVASPORTS 2
Λάτσιο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 9
Μπούστο Αρσίτσιο-Μπρέσια
Τένις 21:30

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 4
Εξέλσιορ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 8
Πόρτο-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:30

#TAGS MM