weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Με clasico και ΑΕΚ – Άρης οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/10)

Με clasico και ΑΕΚ – Άρης οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/10) | Newsit.gr
ΦΩΤΟ eurokinissi

Οι αθλητικές μεταδόσεις

COSMOTE SPORT 4
San Antonio Spurs-Los Angeles Lakers
NBA 03:30

COSMOTE SPORT 7
Australian Motorcycle Grand Prix
Moto 3 03:45

COSMOTE SPORT 8
Volkan Oezdemir ”No Time”-Anthony Smith ”Lion Heart”
UFC Fight Night 05:00

EUROSPORT 2
Ο Γύρος του Χαϊνάν
Ποδηλασία 07:00

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 8
Ισπανία, SS19 Santa Marina 2 Power Stage
WRC 13:00

COSMOTE SPORT 9
WTA Finals Singapore, Τελικός
Τένις 13:30

COSMOTE SPORT 4
Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

NOVASPORTS 1
Σασουόλο – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 7
Χίμκι-Ούνικς Καζάν
VTB United League 14:00

COSMOTE SPORT 3
Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 8
ATP 500 Erste Bank Open, Τελικός
Τένις 15:00

ΕΡΤ3
Παναχαϊκή-Αιγινιακός
Football League 15:00

COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 15:30

FOX
Jaguars – Eagles
NFL 15:30

NOVASPORTS 1
Άγιαξ – Φέγενοορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

NOVASPORTS 4
Τζένοα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 Swiss Indoors Basel, Τελικός
Τένις 16:00

NOVASPORTS 5
ΣΠΑΛ – Φροζινόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 3
Κάλιαρι – Κιέβο Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 3
Λειψία-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ3
Ελλάδα – ΠΓΔΜ
Χάντμπολ 17:00

COSMOTE SPORT 1
Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 4
Λασκ – Σάλτσμπουργκ
Πρωτάθλημα Αυστρίας 18:00

COSMOTE SPORT 2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:00

COSMOTE SPORT 3
Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3
Μίλαν – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

ΕΡΤ1
Παναιτωλικός – Αστέρας
Super League 19:00

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ – Άρης
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 8
Αλαβές-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 9
Πόρτο-Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 6
Εστουντιάντες-Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20:15

COSMOTE SPORT 7
Martinsville First Data 500
NASCAR Cup Series 20:30

COSMOTE SPORT 5
Mexican Grand Prix
Formula 1 20:45

ΕΡΤ2
Mexican Grand Prix
Formula 1 21:10

NOVASPORTS 2
Νάπολι – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

EUROSPORT 2
Grand Prix Καναδά
Καλιτεχνικό πατινάζ 22:00

NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

#TAGS MM