Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/10)

Οι αθλητικές μεταδόσεις:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2020
Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του SHARK Helmets Grand Prix de France

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2020
Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του SHARK Helmets Grand Prix de France

11:05 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την ειδική διαδρομή SS9 Monte Lerno 2 του Πρωταθλήματος στην Ιταλία

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2020
Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του SHARK Helmets Grand Prix de France

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την ειδική διαδρομή SS10 Coiluna – Loelle 2 του Πρωταθλήματος στην Ιταλία

12:50 ΕΡΤ1
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Γερμανίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Aramco Grosser Preis der Eifel 2020
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3 

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Άβτοντορ
VTB United League 2020-21

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Όρμανσπορ – Αναντολού Εφές
Τουρκικό Πρωτάθλημα 2020-21

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Γερμανίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2020
Μηχανοκίνητα

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2020
Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 4 του SHARK Helmets Grand Prix de France

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2020
Μηχανοκίνητα

15:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Γαλατάσαραϊ – Μπεσίκτας
Τουρκικό Πρωτάθλημα 2020-21

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Aramco Grosser Preis der Eifel 2020
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ1
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Γερμανίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Γαλλικό Όπεν
Τελικός γυναικών

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαυροβούνιο – Αζερμπαϊτζάν
UEFA Nations League 2020-21

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λουξεμβούργο – Κύπρος
UEFA Nations League 2020-21

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2020
Μηχανοκίνητα

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την ειδική διαδρομή SS11 Sedini – Castelsardo 2 του Πρωταθλήματος στην Ιταλία

17:10 COSMOTE SPORT 7 HD
2020 FIM Enel Moto E World Cup
Λε Μαν, Γαλλία – 1ος αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την ειδική διαδρομή SS12 Tergu – Osilo 2 του Πρωταθλήματος στην Ιταλία

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας
Λαμία – Α. Ο. Θήρας
Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λιχτενστάιν – Γιβραλτάρ
UEFA Nations League 2020-21

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Νήσοι Φερόες – Λετονία
UEFA Nations League 2020-21

19:05 Star Κεντρικής Ελλάδας
Λαμία – Α. Ο. Θήρας
Α1 Γυναικών Volley League

19:30 ΕΡΤ Sports HD
Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών
Αερωπός Έδεσσας – Ζαφειράκης Νάουσας

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ανδόρα – Μάλτα
UEFA Nations League 2020-21

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ισπανία – Ελβετία
UEFA Nations League 2020-21

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουκρανία – Γερμανία
UEFA Nations League 2020-21

03:00 COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night 2020
Μάρλον Μοράες – Κόρι Σάντχαγκεν

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις

Ολυμπιακός: Τα εισιτήρια του αγώνα με Μαρσέιγ – Προτεραιότητα στους κατόχους διαρκείας

Ολυμπιακός: Τα εισιτήρια του αγώνα με Μαρσέιγ – Προτεραιότητα στους κατόχους διαρκείας

Έφτασε και πάλι η στιγμή που αναφερόμαστε σε διάθεση εισιτηρίων! Η ενημέρωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός για τα “μαγικά χαρτάκια” του αγώνα με την Μαρσέιγ, για ... Διαβάστε περισσότερα
Superleague: Αναλυτικές οδηγίες για την επιστροφή των οπαδών στις εξέδρες! “Ώρα ευθύνης για όλους”

Superleague: Αναλυτικές οδηγίες για την επιστροφή των οπαδών στις εξέδρες! “Ώρα ευθύνης για όλους”

Οι οπαδοί θα επιστρέψουν -με συγκεκριμένο ποσοστό- στα γήπεδα της Superleague και η διοργανώτρια εξέδωσε ανακοίνωση, τονίζοντας πως “… η επιτυχία του εγχειρήματος θα κριθεί ... Διαβάστε περισσότερα