weather-icon °C AΘΗΝΑ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [30/3]

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [30/3]

Οι αθλητικές μεταδόσεις

10:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS8 Desert des Agriates 1

11:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS9 Castagniccia 1

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόχουμ – Αμβούργο Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεγανές Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

14:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:00 ΕΡΤ3 Ηρόδοτος – Πλατανιάς Football League

15:15 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – Πανιώνιος Basket League

15:30 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

15:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:45 ΕΡΤ Play2 Χολαργός – Κύμη Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Λαύριο Basket League

16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

16:15 Eurosport 1 Γύρος της Καταλονίας Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:50 COSMOTE SPORT 6 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Άρης Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Premier League

17:00 Novasports 3HD Ντέρμπι – Ρόδεραμ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS11 Desert des Agriates 2

17:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:15 Novasports 1HD Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννενα Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ Primera Division

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπράγκα – Πόρτο Liga NOS

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Ανζέ Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2 Προμηθέας – Ήφαιστος Λήμνου Basket League

18:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS12 Castagniccia 2

18:25 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άσλεϊ Μπάρτι – Καρολίνα Πλίσκοβα WTA Miami Open

19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Πανιώνιος Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Έμπολι Serie A

19:20 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

19:30 Novasports 1HD ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή

19:30 Novasports 3HD Μίντλεσμπρο – Νόριτς Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Βιγιαρεάλ Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Εβερτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τσάβες – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας Liga NOS

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Μίλαν Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Καζαλμαγκιόρε – Νοβάρα Serie A Femminile

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

22:00 Eurosport 1 Ιαπωνία – Ιταλία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

22:05 Novasports 2HD Στρασβούργο – Γκινγκάμπ Λιγκ Καπ Τελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Βαλένθια ACB Liga Endesa

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Τοντέλα Liga NOS

10:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS8 Desert des Agriates 1

11:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS9 Castagniccia 1

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόχουμ – Αμβούργο Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεγανές Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

14:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:00 ΕΡΤ3 Ηρόδοτος – Πλατανιάς Football League

15:15 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – Πανιώνιος Basket League

15:30 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

15:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:45 ΕΡΤ Play2 Χολαργός – Κύμη Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Λαύριο Basket League

16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

16:15 Eurosport 1 Γύρος της Καταλονίας Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:50 COSMOTE SPORT 6 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Άρης Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Premier League

17:00 Novasports 3HD Ντέρμπι – Ρόδεραμ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS11 Desert des Agriates 2

17:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:15 Novasports 1HD Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννενα Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ Primera Division

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπράγκα – Πόρτο Liga NOS

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Ανζέ Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2 Προμηθέας – Ήφαιστος Λήμνου Basket League

18:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS12 Castagniccia 2

18:25 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άσλεϊ Μπάρτι – Καρολίνα Πλίσκοβα WTA Miami Open

19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Πανιώνιος Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Έμπολι Serie A

19:20 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

19:30 Novasports 1HD ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή

19:30 Novasports 3HD Μίντλεσμπρο – Νόριτς Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Βιγιαρεάλ Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Εβερτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τσάβες – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας Liga NOS

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Μίλαν Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Καζαλμαγκιόρε – Νοβάρα Serie A Femminile

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

22:00 Eurosport 1 Ιαπωνία – Ιταλία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

22:05 Novasports 2HD Στρασβούργο – Γκινγκάμπ Λιγκ Καπ Τελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Βαλένθια ACB Liga Endesa

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Τοντέλα Liga NOS

#TAGS MM