Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ!

ΦΩΤΟ intime

Ο Παναθηναϊκός ήταν τραγικός στο πρώτο ημίχρονο και βρέθηκε πίσω στο σκορ από τον Παναιτωλικό, αλλά στο δεύτερο μέρος “πολιόρκησε” τους αντιπάλους του και είχε 9 τελικές προς την εστία και ένα δοκάρι, χωρίς να καταφέρει να πετύχει ένα γκολ.

Ο Εντιγκά σκόραρε για τους Αγρινιώτες μόλις στο 6ο λεπτό, αλλά το γκολ του ήταν τελικά αρκετό για να χαρίσει τη νίκη στην ομάδα του, η οποία είχε ως κορυφαίο στο ματς, τον τερματοφύλακα Μελίσσα.

Παρακολουθήστε LIVE το Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός από το Newsit.gr

Οι “πράσινοι” ηττήθηκαν έτσι μετά από 9 παιχνίδια χωρίς ήττα στο πρωτάθλημα και έχασαν την ευκαιρία να ισοβαθμήσουν με Άρη και ΑΕΚ στην 3η θέση της βαθμολογίας.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

«Ψυχάρα» ο Τσιτσιπάς με ανατροπή στα ημιτελικά στο Open του Ρότερνταμ και στο Νο.5 του κόσμου

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς επικράτησε 2-1 σετ (4-6, 6-3, 7-5) του Κάρεν Κατσάνοφ και πήρε την πρόκριση στα ημιτελικά του ΑΤP 500 στο Ρότερνταμ, «σκαρφαλώνοντας» παράλληλα ... Διαβάστε περισσότερα
«Γκάφα» από τους λοιμωξιολόγους, μπήκε «λουκέτο» στον ερασιτεχνικό αθλητισμό επειδή μπέρδεψαν τις ομάδες

Οι Λοιμωξιολόγοι φαίνεται ότι έκαναν “γκάφα”, καθώς έκλεισαν τον ερασιτεχνικό αθλητισμό, διότι μπέρδεψαν τα κρούσματα στο βόλεϊ ανδρών με το βόλεϊ γυναικών, σύμφωνα με ρεπορτάζ ... Διαβάστε περισσότερα