Παρασκευή, 3 Μαΐ
24oC Αθήνα

ΠΑΣ Γιάννινα – Κηφισιά: Πρόβλημα στα φώτα και οριστική διακοπή στο ματς

ΦΩΤΟ intime

Ο ΠΑΣ Γιάννινα αντιμετωπίζει την Κηφισιά στην πρώτη αγωνιστική της Super League 1, αλλά το δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης δεν ξεκίνησε όπως ήταν προγραμματισμένο.

Ένας από τους τέσσερις πυλώνες φωτισμού είχε κάποιο πρόβλημα, το οποίο και εντόπισαν οι διαιτητές του αγώνα, με αποτέλεσμα να καθυστερήσει η σέντρα στο δεύτερο μέρος του ΠΑΣ Γιάννινα – Κηφισιά.

Στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα, ο ΠΑΣ Γιάννινα προηγήθηκε με γκολ του Κόντε από τη βούλα του πέναλτι στο 31ο λεπτό και το 1-0 έμεινε μέχρι τη λήξη του 45λέπτου. Το δεύτερο ημίχρονο όμως δεν ξεκίνησε ποτέ, με το πρόβλημα να μη διορθώνεται και τους διαιτητές να αποφασίζουν την οριστική διακοπή της αναμέτρησης και τη συνέχεια του αγώνα σε άλλη ημερομηνία.