Σάββατο, 27 Απρ.

ΑΕΚ: Εκνευρισμένος ο Μελισσανίδης! Έφυγε από τα επίσημα

ΦΩΤΟ intime

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης ήταν έξαλλος με την εμφάνιση των παικτών της ΑΕΚ στο δεύτερο ημίχρονο με την Κραϊόβα και πριν τελειώσει ο αγώνα έφυγε από τα επίσημα για να συναντηθεί με τον Νίκο Λυμπερόπουλο.

Η ΑΕΚ ανεδείχθη ισόπαλη 1-1 με την Κραϊόβα στο ΟΑΚΑ και προκρίθηκε στα πλέι οφ του Europa League, χάρη και στη νίκη με 2-0 στο πρώτο ματς της Ρουμανίας.

Η Ένωση προηγήθηκε στο σκορ, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο παρουσιάστηκε αγνώριστη, με τους παίκτες να δείχνουν ότι κάνουν… αγγαρεία, περιμένοντας το σφύριγμα της λήξης.

Το γεγονός προκάλεσε τον εκνευρισμό του Δημήτρη Μελισσανίδη, ο οποίος και έδειχνε έξαλλος καθόλη τη διάρκεια του δευτέρου μέρους στα επίσημα του ΟΑΚΑ, από τα οποία και αποχώρησε στο 80′ για να βρεθεί με τον τεχνικό διευθυντή της ΠΑΕ, Νίκο Λυμπερόπουλο και να συζητήσουν τα τεκταινόμενα στο εσωτερικό της ομάδας.