weather-icon °C AΘΗΝΑ

Με ΑΕΚ – Ολυμπιακός οι αθλητικές μεταδόσεις (20/04)

Με ΑΕΚ – Ολυμπιακός οι αθλητικές μεταδόσεις (20/04)
ΦΩΤΟ intime

Οι αθλητικές μεταδόσεις

13:30 Novasports 1HD
Πάρμα – Μίλαν Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Χιρόνα Primera Division

14:15 ΕΡΤ Sports HD
Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός
Τελικός EuroLeague γυναικών, πόλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

15:45 Eurosport 2 FIM Endurance
World Championship Λε Μαν (24 ώρες),

16:00 Novasports 24 HD
Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A

16:00 Novasports 5HD
Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 3HD
Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A

16:00 Novasports 2HD
Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

16:00 Novasports 1HD
Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός, τένις

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:45 ΕΡΤ Play4
Ήφαιστος – Άρης Basket League

16:45 ΕΡΤ Play3
Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League

16:45 ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Περιστέρι Βίκος Cola Basket League

16:45 ΕΡΤ Play1
Κύμη – Λαύριο Basket League

16:45 ΕΡΤ Sports HD
Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League

17:00 Eurosport 2
Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας, ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπράιτον Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

18:00 Novasports 2HD
Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1

19:00 Novasports 1HD
Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νοβάρα – Σκαντίτσι ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

19:30 Novasports 3HD
Χρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Alistair Overeem – Aleksei Oleinik UFC Fight Night

20:15 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τελικός Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών

21:00 Novasports 2HD
Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1

21:30 Novasports 1HD
Ίντερ – Ρόμα Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

21:45 Novasports 3HD
Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο – Σάντα Κλάρα Liga NOS

#TAGS MM