Τρίτη, 16 Απρ.
24oC Αθήνα

Παναθηναϊκός: Ο Δώνης… προέβλεψε το γκολ του γιου του! video

ΦΩΤΟ intime

Ένα απίστευτο στιγμιότυπο κατέγραψε η παρακάμερα του αγώνα Παναθηναϊκός – Πανιώνιος, καθώς ο Γιώργος Δώνης φώναξε στο γιο του Χρήστο ό,τι θα βάλει το επόμενο μετά από χαμένη ευκαιρία, γεγονός που έγινε πράξει λίγα λεπτά μετά.

Ο Χρήστος Δώνης ήταν πρωταγωνιστής στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τον Πανιώνιο, στο οποίο ο πατέρας του… προέβλεψε ότι θα σκοράρει, λίγα λεπτά πριν ανοίξει το σκορ στο ΟΑΚΑ.

Πιο συγκεκριμένα, ο γιος του προπονητή του Τριφυλλιού είχε δοκάρι στο 10′ με σουτ μέσα από την περιοχή και η παρακάμερα του αγώνα “έπιασε” τον Γιώργο Δώνη να φωνάζει “πάμε Χρήστο, το επόμενο”, όπως και έγινε, καθώς στο 14′ ο μέσος των “πρασίνων” σκόραρε με φοβερό σουτ από μακριά το 1-0 για την ομάδα του.