weather-icon °C AΘΗΝΑ

Βραβεία ΠΣΑΤ: Ηχηρές απουσίες στις λίστες με τις υποψηφιότητες των κορυφαίων!

Βραβεία ΠΣΑΤ: Ηχηρές απουσίες στις λίστες με τις υποψηφιότητες των κορυφαίων!
ΦΩΤΟ intime

Μεγάλη εντύπωση προκαλούν οι… απουσίες που παρατηρούνται στις λίστες του ΠΣΑΤ με τους υποψηφίους για τα βραβεία της χρονιάς (2019).

Ο νταμπλούχος και αήττητος ΠΑΟΚ απουσιάζει από τη λίστα με τις κορυφαίες ομάδες της χρονιάς. Στους προπονητές δεν υπάρχει το όνομα του Δημήτρη Ιτούδη, ο οποίος κατάκτησε με την ΤΣΣΚΑ την Euroleague, ενώ στις υποψηφιότητες για την καλύτερη αθλήτρια δεν υπάρχει το όνομα της Μαρίας Σάκκαρη!

Δείτε ποιοι συμμετέχουν στις κατηγορίες για Αθλητής της Χρονιάς, Αθλήτρια της Χρονιάς και Ομάδα της χρονιάς:

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 2019

ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο)

ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-80κ.)

ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
*1ος, 2ος, 3ος, (Παγκόσμια Κατάταξη Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι) & 4η θέση
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σκρατς) &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Σκρατς) & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (Σκρατς, Πόντοι)

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΝΝΙΣ
*Πρωταθλητής Finals ΑΤP & 6ος Παγκόσμια Κατάταξη

ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ
*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μήκος)

ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ύψος)

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Πήλινος Στόχος)

ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ
*Πολυτιμότερος Παίκτης (MVP) NBA

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Σούπερ Καπ Ευρώπης (Φερενσβάρος)

ΠΕΤΡΟΥΝΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
*4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Κρίκοι)

ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
*Χρυσά Μετάλλια (2) & 2ος ατομική χρονομέτρηση & 3ος ταχύτητα
Παγκόσμια Κατάταξη Εφήβων (Σπριντ & Κέιριν), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
& Χρυσά (2) Μετάλλια (Σπριντ & Ατομική χρονομέτρηση), Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα Εφήβων

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων (400μ & 200μ
Μικτή Ατομική) & Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (200μ & 400μ Μικτή Ατομική)

ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΤΕ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ21 & Χρυσό Μετάλλιο,
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (-60κ.)
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (Σκιφ) & Χάλκινο Μετάλλιο,
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (Σκιφ)

ΚΑΛΑΝΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΘΑΝ. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (2Κωπος άνευ)
& Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

ΔΡΥΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (200μ & 400μ 2πλά πέδιλα)

ΑΛΛΟΣ:…………………………………………………………………………………………………

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό Άθλημα, η Τεχνική Κολύμβηση

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Επί Κοντώ)

ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑ
*Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπάθη)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
*Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζετέ, Σύνολο &
Αρασέ)

ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
*Αργυρό Μετάλλιο & 1η Παγκόσμια Κατάταξη ISSF, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Αεροβόλο πιστόλι) & Χρυσό Μετάλλιο (Πιστόλι 25μ.), Αργυρό Μετάλλιο
(Αεροβόλο πιστόλι) Ευρωπαϊκοί Αγώνες

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΤΕ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (+68κ.) & Χάλκινο Μετάλλιο,
Ευρωπαϊκοί Αγώνες (+68κ.)

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Τριπλούν)

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΣΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Επί Κοντώ)

ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΗ
*5η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (53κ.)

ΚΤΕΝΑ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (100μ υποβρύχιο
& 50μ άπνοια)

ΚΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Χρυσά Μετάλλια (2), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων & Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

ΚΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ / ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2πλό Σκιφ)

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΑΡΑΤΕ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (+54κ.)

ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΙΒΟΣ
*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 (Τριπλούν)

ΑΛΛΗ:……………………………………………………………………………………………………..

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα η Τεχνική Κολύμβηση

ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δευτεραθλητής Ευρώπης (Τσάμπιονς Λιγκ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δευτεραθλητής Ευρώπης (Ευρωλίγκα)

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Φάιναλ Φορ (3η Θέση, Ευρωλίγκα)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΒΟΛΕΪ
*Ημιτελικά Κυπέλλου Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας (CEV CUP)

ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΕΛΑΦΡΩΝ ΒΑΡΩΝ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ23 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ23 (Θεοχάρη Σοφία, Αραμπατζή
Αγγελική, Βαρελοπούλου Ελένη, Καλίτσα Χρυσή)

ΤΕΤΡΑΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΠΗΔ. ΕΦΗΒΩΝ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (Πεταλωτίδης Γιάννης,
Παλαιοπάνος Λεωνίδας, Ζωγράφος Δημήτρης, Λαπίκοφ Θόδωρος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ15

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
*4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

ΑΛΛΗ: …………………………………………………………………………………………..

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα το Μπιτς Χάντμπολ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ)

ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
*1η , 2η , 3η θέση, Παγκόσμιας Κατάταξης (Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι)
& 4η θέση Παγκόσμιο Πρωτάθλημα &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ)

ΚΡΙΕΡ ΜΙΤΣΕΛ ΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ)

ΔΕΛΕΝΗΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΞΙΦΑΣΚΙΑ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ)

ΔΗΜΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
*Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ)

ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΙΒΟΣ
*Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ &
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ)

ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
*Αργυρό Μετάλλιο & 1η θέση Παγκόσμιας Κατάταξης ISSF, Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα, Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΚΟΡΑΚΑΚΗ)

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΝΝΙΣ
* Πρωταθλητής Finals ATP & 6η Θέση Παγκόσμια Κατάταξη (ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ)

ΒΛΑΧΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Δευτεραθλητής Ευρώπης / Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Δευτεραθλητής Ευρώπης / Ευρωλίγκα Γυναικών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΑΡΑΤΕ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί
Αγώνες (ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ)

ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ)

ΑΛΛΟΣ / Η: …………………………………………………………………………………………..

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ 2019

ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΜΙΧΑΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χρυσά (3) Μετάλλια, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο, 100μ ελεύθερο,
100μ πεταλούδα)

ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (200μ)

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Ακοντισμός)

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ πρόσθιο)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σφαιροβολία)

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΚΩΦΩΝ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπριντ)

ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-54κ.)

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ
*Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλια, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής &
Ελευθέρας (125κ.)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΟΤΣΙΑ
*Χρυσό, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ατομικό BC3)

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής

ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων

ΑΛΛΟΣ:…………………………………………………………………………………………..

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ, ύπτιο S4)

ΜΑΣΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΖΟΥΝΤΟ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μικτή Ομαδικό)

ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΙΒΟΣ
*Παγκόσμιο Ρεκόρ, (Τριπλούν)

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ιταλικό ΟΠΕΝ

ΑΛΛΗ:………………………………………………………………………………………….

ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ BC3 ΜΠΟΤΣΙΑ
*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Πολυχρονίδης Γρηγόρης, Ντέντα Άννα, Πυργιώτη Αναστασία)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Χατζηκυριάκος Μάριος, Μουχθής Γιώργος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
*Πρόκριση στην Α’ Κατηγορία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΑΛΛΗ:…………………………………………………………………………………………..

#TAGS MM